Rotaļlietas -50% otrajam, lētākajam produktam / akcija ilgst no 15.05. līdz 02.06. / Informācija par akciju

Iecienītās preces

Mans veikals

0
Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli
Ipaši gadījumi

Cena

0 €
150 €

Uzglabāšanas grozi un tvertnes – praktiski un stilīgi interjera elementi

Meklējat praktiskus un stilīgus uzglabāšanas grozus? Pepco atradīsiet dažāda izmēra, formas un krāsas uzglabāšanas grozus un tvertnes, lai piemeklētu savām vajadzībām atbilstošāko. Piedāvājam grozus, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem, tādiem kā plastmasa, metāls, koks un klūgas, kā arī dažādus dizainus, no moderna līdz tradicionālam, lai grozs bez problēmām iederētos jebkurā interjerā.

Uzglabāšanas grozi ir ļoti praktiski risinājumi jebkuram interjeram. Tos iespējams izmantot veļas, atkritumu, rotaļlietu, netīrās veļas, augļu un daudzu citu lietu uzglabāšanai. Veļas grozs palīdzēs saglabāt kārtību vannas istabā, savukārt atkritumu tvertnes uzturēs tīrību virtuvē un citās telpās. Klūgu grozs piešķirs interjeram mājīgumu, bet grozs rotaļlietu uzglabāšanai atvieglos kārtības uzturēšanu bērnistabā.

Grozi vannas istabai

Tiem, kuri vēlas saglabāt tīrību vannas istabā vai veļas mazgāšanas telpā, piedāvājam funkcionālus veļas grozus netīrās veļas šķirošanai. Pieejami dažādi izmēri un formas dažādu lietu uzglabāšanai, tādu kā netīrie dvieļi, tukšie kosmētikas iepakojumi vai maisiņi izlietotajām autiņbiksītēm.

Papildus piedāvājam veļas grozus, kas ir ideāli piemēroti smalku audumu uzglabāšanai. Pieejami minimālisma dizainā ieturēti grozi modernām vannas istabām, kā arī klasiskāki modeļi, kas labi iederēsies tradicionālā interjerā. Daži grozi ir aprīkoti ar papildu ērtībām, tādām kā iekšējie nodalījumi dažāda veidu apģērbu šķirošanai.

Atkritumu tvertnes virtuvei

Atkritumu tvertnes ir būtisks jebkuras mājas elements, kas palīdz uzturēt virtuvi sakoptu un tīru. Pieejami dažādi izmēri un tilpums efektīvai atkritumu šķirošanai, kas ir svarīgi gan videi, gan mājas higiēnai. Modeļi ar dažādu krāsu vākiem vai marķējumu nodrošina vieglāku atkritumu identificēšanu un šķirošanu. Atkritumu tvertnes, kas aprīkotas ar praktiskiem vākiem, atvieglo to iztukšošanu un tīrības uzturēšanu tvertnes iekšpusē. Dažiem groziem ir papildu funkcijas, piemēram, automātiska vāka atvēršana, pietuvinot roku, vai sistēma nepatīkama aromāta novēršanai.

Uzglabāšanas grozi

Vecākiem, kuri meklē praktiskus rotaļlietu uzglabāšanas risinājumus, piedāvājam plašu uzglabāšanas grozu sortimentu. Izvēlieties tos, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un istabas interjeram. Auduma grozi ir ideāli piemēroti mīkstajām mantiņām, bet plastmasas tvertnes ar vāku palīdzēs sakārtot klucīšus un citas sīkas rotaļlietas. Ar šādu pieeju bērna iemīļotās rotaļlietas vienmēr atradīsies pa rokai, bet pati bērnistaba būs tīra un sakopta.

Uzglabāšanas grozi ir ne vien praktisks risinājums, bet arī stilīgs papildinājums jebkuram interjeram. Izvēlieties klūgu grozus, lai istabai piešķirtu mājīgumu, vai modernus metāla grozus, kas lieliski iederēsies minimālisma stilā ieturētā interjerā. Uzglabāšanas grozus iespējams izmantot arī citiem mērķiem, piemēram veļas un apģērba uzglabāšanai guļamistabā.

Pepco mēs cenšamies apvienot funkcionālo ar estētisko. Mūsu uzglabāšanas grozi un tvertnes ne tikai palīdz uzturēt kārtību, bet arī piešķir akcentu telpas interjeram. Pieejami dažāda dizaina un krāsas grozi, kas būs ideāls papildinājums jebkuram mājokļa interjeram. Neatkarīgi no tā, vai meklējat veļas grozu, rotaļlietu grozu vai elegantu grozu augļiem, Pepco atradīsit visu nepieciešamo.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.