Iecienītās preces (0)

Mans veikals

0

Mūsu kvalitāte

Izvēlies labāko sev un savai ģimenei! Laba kvalitāte par pieejamu cenu – tas ir Pepco likums, kuru esam ievērojuši gadiem ilgi, lai saviem klientiem sniegtu to, kas viņiem nepieciešams.

Visām Pepco veikalos esošajām precēm ir jāatbilst noteiktiem kvalitātes standartiem. Tāpēc mēs pārliecināmies, ka atkarībā no produkta kategorijas tiek pārbaudīta tā drošība, veiktspēja un kvalitāte.

Mūsu kvalitātes kontroles komanda – tie ir  vairāki speciālisti, kas veic noteiktu produktu kategoriju kvalitātes pārbaudi.

Šie speciālisti saskaņā ar direktīvām, standartiem un citiem tiesību aktiem pārbauda un apstiprina produktu drošību, kvalitāti un funkcionalitāti.

Kvalitātes departamenta speciālisti arī sadarbojas ar ārējām akreditētajām laboratorijām un sertifikācijas organizācijām, kas pārbauda un apliecina produktu atbilstību noteiktam standartu kopumam. Šīs sadarbības rezultātā uz produktiem tiek izvietoti piešķirto sertifikātu marķējumi vai simboli.

Pepco marķējumi

ORGANIC COTTON

PEPCO kokvilnas preču klāstā ir īpaša apģērbu līnija ar marķējumu ORGANIC COTTON, kas norāda uz to, ka šie produkti ir izgatavoti no organiskas jeb bioloģiski ražotas kokvilnas vai satur to. Organiskā kokvilna ir izejmateriāls, kas tiek iegūta ar rokām vai izmantojot bioloģiskās lauksaimniecības metodes. Kokvilnas lauki tiek apstrādāti ar dabiskiem pesticīdiem, kā rezultātā kokvilna nesatur ķīmiskos pesticīdus. Tas nozīmē, ka kokvilnas ražošanas process atbilst ilgtspējīgas attīstības principiem.

RECYCLED POLYESTER

Šis ir PEPCO iekšējais marķējums, kas garantē, ka produkts ir daļēji vai pilnībā izgatavots no otrreizēji pārstrādāta poliestera. Izmantojot atjaunināmu plastmasu, mēs palīdzam atbalstīt ilgtspējīgu attīstību.

Sertifikāti

OEKO – TEX

OEKO-TEX® Standard 100 ir pasaulē vadošais neatkarīgais tekstila drošības marķējums, kas norāda, ka visi produkta elementi – sākot no auduma un beidzot ar apdrukām, pogām, rāvējslēdzējiem, etiķetēm un citiem dekoratīvajiem elementiem – ir pārbaudīti un nesatur kaitīgas ķimikālijas.

OEKO-TEX® MADE in GREEN apvieno OEKO-TEX® Standard 100 sertifikātu, kas apliecina produkta ķīmisko drošību, un OEKO-TEX SteP sertifikāta, kas papildus apliecina vides un sociālo standartu ievērošanu, apvienojums.

Plašāka informācija par šo sertifikātu

GOTS (Global Organic Textile Standard)

Šis sertifikāts attiecas uz visiem organisku jeb bioloģiski ražotu tekstilizstrādājumu ražošanas posmiem. Standarts nosaka ierobežojumus attiecībā uz dzijas izcelsmi un ražošanas procesā izmantotajām ķīmiskajām vielām un pārbauda sociālo un vides standartu ievērošanu.

Plašāka informācija par šo sertifikātu

ORGANIC CONTENT STANDARD

ORGANIC CONTENT STANDARD

Organic 100 un Organic Blend Content Standard ir starptautiski standarti, kas pārbauda produkta organisko šķiedru sastāvu. Tie pārbauda katru izejvielu ieguves un apstrādes posmu.

The Organic 100 Claim standard tiek piešķirts produktiem, kas satur vismaz 95% organiskas jeb bioloģiski ražotas kokvilnas.

Savukārt The Organic Blended Claim Standard marķējums var tikt piešķirts, ja produkts satur vismaz 5% organiskas jeb bioloģiski ražotas kokvilnas.

Plašāka informācija par šo sertifikātu

GLOBAL RECYCLED STANDARD

Starptautisks standarts, kas nosaka prasības otrreizēji pārstrādātām šķiedrām. Tas nodrošina visas ražošanas ķēdes kontroli, samazinot izmantoto ķīmisko vielu nelabvēlīgo ietekmi uz vidi, kā arī cilvēktiesību ievērošanu attiecībā uz darba apstākļiem un atalgojumu.

Ar šo standartu marķētajiem produktiem ir jāsatur vismaz 50% otrreizēji pārstrādāta materiāla.

Plašāka informācija par šo sertifikātu

RECYCLED CLAIM STANDARD

Šie standarti pārbauda produkta otrreizēji pārstrādāto šķiedru saturu. Sertifikātu piešķir neatkarīga organizācija ražotājiem, kuru produkti satur vismaz 5% otrreizēji pārstrādātu šķiedru.

Recycled Claim Standard 100 tiek izvietots uz produktiem, kas satur vismaz 95% otrreizēji pārstrādātu šķiedru.

Citos gadījumos, kad produkta sastāvā ir mazāk par 95% otrreizēji pārstrādātu šķiedru, var tiks piešķirts Recycled Claim Standard Blended sertifikāts.

Plašāka informācija par šo sertifikātu

VEGAN un VEGETARIAN

Šie sertifikāti tiek piešķirti pārtikas, rūpniecības un kosmētikas produktiem. Tie kalpo par apliecinājumu, ka produkti nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

Vegan – nevienā ražošanas posmā nav izmantotas dzīvnieku izcelsmes izejvielas. Nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus.

Vegetarian – nevienā ražošanas posmā nav izmantotas dzīvnieku izcelsmes izejvielas vai to daļas. Taču pastāv iespēja, ka sastāvā ir dzīvnieku izcelsmes produkti, piem., zīda, medus vai olu (tostarp sprostos turētu vistu olu) daļiņas.

Plašāka informācija par šo sertifikātu

INTERTEK

Starptautiska kvalitātes zīme, kuru piešķir neatkarīgas testēšanas laboratorijas, tostarp Intertek Testing Laboratory. Marķējums apliecina, ka produkts atbilst Eiropas drošības standartiem, kā arī kvalitātes un veiktspējas prasībām.

Intertek testing laboratories pirms šīs kvalitātes zīmes piešķiršanas rūpīgi pārbauda produkta drošību, izturību, funkcionalitāti, stiprību un lietojamību. Pārbaudē ietilpst arī produktu apskate ražošanas procesā.

Plašāka informācija par šo sertifikātu

TÜV Rheinland CERTIFIED

Šīs ir starptautiskas kvalitātes zīmes, kuras piešķir neatkarīgā sertifikācijas organizācija  TÜV Rheinland. Kvalitātes zīme apliecina, ka produkts ir testēts un sertificēts un atbilst Eiropas drošības standartiem, kā arī produktam izvirzītajām kvalitātes un veiktspējas prasībām.

TÜV Rheinland pirms kvalitātes zīmes piešķiršanas rūpīgi pārbauda produkta drošību, funkcionalitāti, izturību un lietojamību. Pārbaudē ietilpst arī produkta kontrole ražošanas procesā

Plašāka informācija par šo sertifikātu

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.