Mans veikals
LOADER
Izvēlne
Preces

Sadarbojamies ar

SOS Bērnu ciemati

Eiropas valstīs, kur darbojas “Pepco” veikali, mēs sadarbojamies ar vietējām komūnām, kas ir starptautiskās SOS Bērnu ciematu organizācijas biedri, un tādejādi palīdzam pamestajiem bērniem, kā arī bērniem, kuriem ir risks zaudēt vecāku aprūpi, labāk sagatavoties pieaugušo dzīvei. “Pepco” atbalsta dažādu izglītības un atpūtas projektu īstenošanu šajos ciematos.

Junior Achievement Latvia

Mēs sadarbojamies ar šo Latvijas nevalstisko organizāciju. Šī organizācija ir Junior Achievement Worldwide locekle un aktīvi darbojas, iedvesmojot un sagatavojot jauniešus, lai viņi sekmīgi darbotos globālajā ekonomikā. “Pepco” atbalsta projektus, kas koncentrējas uz uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanu. Projekti paredzēti vidusskolēniem no mazāk attīstītām teritorijām vai nelabvēlīgas vides.

Maisiņi

Visas sociālās kampaņas mēs pilnībā finansējam no peļņas, kas gūta no plastmasas maisiņu un atkārtoti lietojamu maisiņu pārdošanas mūsu veikalos. Mūsu ecoLoop maisiņi ir izgatavoti no 85% pārstrādātiem folijas atkritumiem un ir 100% pārstrādājami. Tādā veidā mēs cenšamies mazināt plastmasas negatīvo ietekmi uz vidi, bet līdzekļus, kas iegūti no tās pārdošanas, mēs piešķiram labiem mērķiem.