Rotaļlietas -50% otrajam, lētākajam produktam / akcija ilgst no 15.05. līdz 02.06. / Informācija par akciju

Iecienītās preces

Mans veikals

0

Ziepju dozatori un ziepju trauki

Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli
Ipaši gadījumi

Cena

0 €
150 €
Šķirot pēc:

Ziepju dozatori un ziepju trauki vannas istabām

Skaista un funkcionāla vannas istaba ir daudzu cilvēku sapnis. Lai to piepildītu, nav jāiztērē daudz naudas. Viss, kas nepieciešams, ir daži vienkārši piederumi, tādi kā ziepju dozatori un ziepju trauki, kas ne tikai atvieglos ikdienas rūpes par higiēnu, bet arī piešķirs interjeram raksturu. Pepco atradīsiet plašu vannas istabas piederumu klāstu par pieņemamām cenām, kas palīdzēs radīt izsapņoto telpas iekārtojumu.

Izvēle starp ziepju dozatoru un ziepju trauku ir atkarīga no lietotāja individuālām vēlmēm un vajadzībām. Ziepju dozatori, īpaši automātiskie modeļi, piedāvā ērtumu un higiēnu, samazinot roku kontaktu ar trauku, kas ir ļoti svarīgi, lai novērstu baktēriju un vīrusu izplatību. Tie ir arī ekonomiskāki un videi draudzīgāki, jo nodrošina precīzu ziepju dozēšanu, kas veicina ziepju ekonomiju un samazina atkritumu daudzumu.

Ziepju trauki, īpaši keramiskie, ienes skaistu papildinājumu vannas istabas interjerā, piešķirot tam raksturu un eleganci. Tie nodrošina vieglu ziepes gabaliņu uzglabāšanu un nožūšanu, pagarinot uzglabāšanas laiku. Galīgā izvēle ir atkarīga no tādām prioritātēm kā higiēna, ekonomija, dizains un ziepju forma – šķidrās vai ziepju gabaliņš.

Ziepju dozatori – praktisks vannas istabas papildinājums

Ziepju dozators ir ne tikai praktisks, bet arī estētisks vannas istabas papildinājums. Dozators palīdz izspiest nepieciešamo ziepju daudzumu, kas ir ne tikai higiēnisks, bet arī ekonomisks risinājums. Pepco atradīsiet  dažāda izmēra, krāsas un formas ziepju dozatorus, kurus iespējams pieskaņot jebkuram interjeram. Mūsu ziepju dozatori un ziepju trauki ir ne tikai praktiski piederumi, bet arī stilīgi dekoratīvie elementi, kas izceļ vannas istabas raksturu.

Pepco atradīsiet plašu vannas istabas piederumu klāstu, tostarp:

  • Pie sienas stiprināms ziepju dozators – sienas stiprinājums ļauj ietaupīt vietu uz izlietnes, ideāli piemērots vannas istabām, kas iekārtotas vienā stilā.
  • Melns ziepju dozators – ideāli piemērots modernam un minimālisma stilā ieturētam interjeram.
  • Balts ziepju dozators – vienkāršs un funkcionāls dozators universālā krāsā.

Ziepju trauki  – stilīgs un praktisks risinājums

Ziepju trauks ir ideāli piemērots ziepju gabaliņiem. Pepco atradīsiet dažāda izmēra un formas ziepju traukus, kas izgatavoti no tādiem materiāliem kā keramika, plastmasa vai metāls.

  • Keramisks ziepju trauks – elegants un izturīgs trauciņš, kas vannas istabai piešķir izsmalcinātību.
  • Ziepju trauks ar stiprinājumu pie sienas – praktisks ziepju trauks ar piesūcekni izmantošanai dušas kabīnēs.
  • Ziepju trauks ar paliktni – ļauj ziepju gabalam ātri nožūt, novēršot tā samirkšanu.

Skaista un funkcionāla vannas istaba ar Pepco

Izvēlieties Pepco ziepju dozatorus un ziepju traukus, lai ikdienas rūpes par higiēnu kļūtu vieglākas, bet vannas istabas dizains unikālāks. Mūsu vannas istabas piederumi, tādi kā ziepju dozatori un ziepju trauki, tiek rūpīgi piemeklēti, lai nodrošinātu augstu kvalitāti un funkcionalitāti. Aicinām apmeklēt Pepco, kur atradīsiet visu nepieciešamo, lai izveidotu savu sapņu vannas istabu – vietu atpūtai un relaksācijai, stila un elegances kvintesenci.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.