Iecienītās preces (0)

Mans veikals

0

Rāmji un sienas dekori

Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli

Cena

0 €
150 €

Foto un gleznu rāmji

Foto un gleznu rāmji ir neatņemama iekštelpu dekora sastāvdaļa, kas ļauj izstādīt iemīļotās atmiņas un mākslas darbus. Atkarībā no vajadzībām un gaumes, varat izvēlēties no dažādiem rāmju veidiem, kas lieliski saskanēs ar telpas dekoru.

Mēs ticam, ka sienas dekorēšana ir daudz vairāk nekā vienkārši attēlu vai foto pakarināšana. Tas ir veids, kā paust sevi un piešķirt personisku raksturu apkārtnei. Tāpēc mūsu sortiments ir izstrādāts, ņemot vērā dažādību un pielāgojamību.

Foto rāmji un foto rāmji sienai ir lielisks veids, kā dekorēt iekštelpas un izstādīt iemīļotās atmiņas. Atkarībā no vajadzībām un gaumes, varat izvēlēties no dažādiem rāmju veidiem, kas lieliski saskanēs ar telpas dekoru.

Foto rāmji sienai

Rāmja izvēle, kas atbilst attēlam, ir galvenais iekštelpu dekora elements. Svarīgi ir ņemt vērā rāmja krāsas atbilstību attēlam un rāmja stila saskaņošanu ar telpas dekoru.

Ir svarīgi arī ņemt vērā rāmja izmēru un izmantot, kas ir speciāla kartona apdare, kas piešķir eleganci attēlam un uzsver tā vērtību. Rāmim jābūt par 2-3 centimetriem platākam un augstākam nekā attēls vai glezna, lai nodrošinātu pietiekamu aizsardzību un labāku attēla vai gleznas izstādīšanu.

Rāmji var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, ieskaitot koksni, metālu, plastmasu un stiklu:

  • koka rāmji ir populārākā izvēle, jo tie ir izturīgi un viegli kopjami;
  • metāla rāmji ir izturīgāki nekā koka rāmji un var izturēt grūtus apstākļus;
  • plastmasas rāmji ir lētākais variants un viegli kopjami;
  • stikla rāmji piešķir foto un gleznām elegantu un stilīgu izskatu.

Foto un gleznu galerija uz sienas

Pepco veikalos atradīsiet gan maigas, abstraktas kompozīcijas, ideāli piemērotas mūsdienīgām telpām, gan klasiskākus ainavu vai portretu darbus, kas pievienos eleganci un cildinājumu jūsu mājām. Katra glezna ir rūpīgi atlasīta, lai iedvesmotu, bagātinātu estētisko pieredzi un radītu unikālu atmosfēru ikvienā telpā.

Sienas galerijas izveidošana, izmantojot foto, ir lielisks veids, kā dekorēt iekštelpas un izstādīt iemīļotās atmiņas. To var izdarīt ar vairāku foto rāmja palīdzību, kas ļauj piekarināt vairākas fotogrāfijas blakus viena otrai, veidojot saskanīgu un estētisku kompozīciju. Ir svarīgi arī ņemt vērā pareizo rāmju izvietojumu uz sienas un pielāgot rāmju krāsas un stilu telpas dekoram.

Sienas dekorēšana ar foto rāmjiem ir lielisks veids, kā dekorēt iekštelpas un izstādīt iemīļotās atmiņas. Jūs arī varat eksperimentēt ar dažādiem rāmju izkārtojumiem, parādot iemīļotus mirkļus un smalkus rotājumus. Foto rāmjos lieliski izskatās dažāda veida fotoattēli, piemēram, plakāti, lieli fotoattēli, balto un melno attēlu uzņēmumi.

Pepco foto un gleznu rāmju kolekcija piedāvā plašu stilu, izmēru un krāsu izvēli, kas ļaus jums izstādīt savas dārgākās atmiņas un mākslas darbus. No minimalistiskiem rāmjiem, kas izceļ iekšējo modernitāti, līdz dekoratīvākiem modeļiem, kas lieliski piemēroti klasiskiem izkārtojumiem – mums ir kas tāds, kas lieliski iederēsies katra gaumē un vajadzībā. Rāmji nav tikai veids, kā pasargāt un izstādīt fotoattēlus vai gleznas, bet arī lielisks dekora elements, kas piešķir personisku raksturu un siltumu katrai telpai.

Pepco cenšas savienot funkcionalitāti, kvalitāti un pievilcīgu dizainu savos produktos, kas tos padara par ideālu izvēli tiem, kas vēlas atsvaidzināt savu iekšējo vidi. Aicinām iepazīties ar mūsu foto un gleznu rāmju piedāvājumu, lai varētu izveidot savu atmiņu galeriju, kas priecēs gan acis, gan sirdi.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.