Iecienītās preces (0)

Mans veikals

0
Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli

Cena

0 €
150 €

Drēbju pakaramie – sakārtojiet savu priekštelpu un vannas istabu

Pakaramie ir ne tikai svarīgs piederums apģērba uzglabāšanai, bet arī dekoratīvs elements, kas priekštelpai un vannas istabai piešķir raksturu. Pepco atradīsiet dažāda izmēra, krāsas un stila pakaramos, pieskaņojot tos savām vajadzībām un interjera dizainam.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir bikšu pakaramais garderobē, pakaramais virsdrēbēm priekštelpā vai drēbju pakaramais pie guļamistabas sienas, Pepco piedāvātie risinājumi palīdzēs sakārtot jebkuru telpu. Tiem, kuri meklē funkcionālus risinājumus, piedāvājam pakaramos papīra dvieļiem un somām, lai palīdzētu uzturēt kārtību un nodrošinātu vieglu piekļuvi ikdienā lietojamiem priekšmetiem.

Pakaramie – sakārtojiet savu priekštelpu kopā ar Pepco!

Pakaramie ir ne tikai svarīgs piederums apģērba uzglabāšanai, bet arī dekoratīvs elements, kas priekštelpai un vannas istabai piešķir raksturu. Pepco atradīsiet dažāda izmēra, krāsas un stila pakaramos, pieskaņojot tos savām vajadzībām un interjera dizainam.

Drēbju pakaramais ir svarīgākais aprīkojums katrā priekštelpā. Tas ļauj ērti uzglabāt jakas, mēteļus, žaketes un citas virsdrēbes. Priekštelpā lieliski iederēsies gan statīvi, gan pie sienas stiprināmi pakaramie. Pie sienas stiprināms pakaramais ir ideāls risinājums nelielām telpām, kur katrs centimetrs ir no svara, nodrošinot ērtu virsdrēbju uzglabāšanas vietu bez liekas platības aizņemšanas.

Pepco atradīsiet dažādas drēbju pakaramo versijas:

  • Drēbju pakaramais statīvs – ideāli piemērots liela apģērbu daudzuma uzglabāšanai.
  • Pie sienas stiprināms pakaramais – aizņem maz vietas un ir ideāli piemērots mazām priekštelpām.
  • Drēbju pakaramais virsdrēbēm – aprīkots ar stipriem āķiem, kas notur virsdrēbju svaru.
  • Pie sienas stiprināms drēbju pakaramais – pieejams dažādās formās un krāsās, iespējams izmantot kā priekštelpas dekoru.
  • Pie durvīm stiprināms pakaramais – praktisks pakaramais, kuru iespējams piestiprināt pie durvīm bez atveru urbšanas.

Plaša drēbju pakaramo izvēle

Drēbju pakaramais ir galvenais garderobes iekārtošanas elements, kas nodrošina dažādus risinājumus apģērbu uzglabāšanai.

  • Koka pakaramie ir izturīgi un stabili, ideāli piemēroti smagam apģērbam, tādam kā mēteļi un uzvalki, lai novērstu to deformēšanos.
  • Plastmasas pakaramie ir viegli un ekonomiski, piemēroti dažāda veida apģērbam.
  • Velūra pakaramie novērš drēbju noslīdēšanu, tie ir lieliski piemēroti smalkam apģērbam.
  • Stieples pakaramie, lai gan mazāk izturīgi, tomēr ļoti noderīgi, ja vieta skapī ir ierobežota.

Katrs no šiem pakaramiem palīdz uzturēt garderobē kārtību, optimizējot vietu, aizsargājot apģērbu no saburzīšanās un nodrošinot ērtu piekļuvi un garderobes iekārtošanu.​

Pakaramie vannas istabai – stilīgs un funkcionāls risinājums

Dvieļu pakaramie ir svarīgs vannas istabas aprīkojuma elements. Tie palīdz ērti uzglabāt dvieļus un nodrošina to žūšanu. Pepco atradīsiet dažāda izmēra un stila dvieļu pakaramos, kurus viegli pieskaņosiet vannas istabas dizainam. Metāla pakaramie garantē izturību un tīrību, kamēr koka pakaramie piešķir telpai siltumu un dabiskumu. Pie sienas stiprināmi pakaramie un atsevišķi āķi ir lielisks risinājums ierobežotai telpas platībai, maksimāli izmantojot pieejamo sienas platību. Moderni pakaramie vannas istabai bieži apvieno funkcionalitāti ar dekoratīviem elementiem, kļūstot ne vien par noderīgu, bet arī pievilcīgu papildinājums jebkurai vannas istabai.

Pepco ir veikals visai ģimenei, kas piedāvā plašu preču izvēli mājai un dārzam par pieņemamām cenām. Pepco atradīsiet visu nepieciešamo mājīguma un funkcionalitātes radīšanai.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.