Vairāk par mazāk... katru dienu!

Šajā vietnē ir izmantotas sīkdatnes atbilstoši Sīkdatņu politikai. Sīkdatņu glabāšanas un piekļuves nosacījumus jūs varat mainīt savos pārlūka iestatījumos.

PEPCO PRIVĀTUMA POLITIKA


Lai nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojuma darbību un gūtu vislielākos ieguvumus no tā funkcionalitātes, pakalpojuma sniedzējs var izmantot vai lejupielādēt informāciju par Jums. Minētie dati vai informācija tiek iegūta automātiski, ar pakalpojumu pārraugošās IT sistēmas starpniecību. Tāpat daļu datu Jūs sniedzat arī brīvprātīgi, piemēram, abonējot jaunāko ziņu izdevumu. Turklāt pakalpojuma sniegšanas ietvaros mēs izmantojam arī sīkdatnes un ar ģeogrāfisko atrašanās vietu saistītos datus. Visi Jūsu dati un sniegtā informācija ir konfidenciāla un aizsargāta.

 I. DATI UN INFORMĀCIJA, KAS TIEK IZMANTOTA VAI IEGŪTA, SNIEDZOT PAKALPOJUMU 

 Pakalpojuma sniedzējs lejupielādē vai izmanto šādus datus vai informāciju:

1) sistēmas reģistrus,

2) datus, kas ļauj noteikt pakalpojuma lietotāja atrašanās vietu,

3) e-pasta adresi, vārdu, dzimšanas datumu un mēnesi, pasta indeksu, kas ievadīti, piesakoties jaunāko ziņu izdevumam,

4) kontaktinformāciju.

Sistēmas reģistri ir dati un informācija, kas iegūti no tīmekļa pārlūkiem, ko lietojat pakalpojuma izmantošanas laikā:

1) tīmekļa pārlūka veids un versija, iekārtā instalētā operētājsistēma, kuru izmantojat, lai pieslēgtos pakalpojumam,

2) IP adrese, no kuras pieslēdzaties pakalpojumam,

3) datums, kurā pieslēdzaties pakalpojumam, un laiks, ko pavadāt pakalpojumā vienas pieslēgšanās sesijas laikā,

4) no pakalpojuma lejupielādēto datu daudzums un no iekārtas, kas izmantota, lai pieslēgtos pakalpojumam, nosūtīto datu daudzums.

Dati un informācija sistēmas reģistros tiek izmantota tikai un vienīgi statistiskiem vai tehniskiem nolūkiem saistībā ar pakalpojuma darbību un netiek saistīta ar citiem datiem vai informāciju, kas tiek iegūta pakalpojuma lietošanas laikā.

Ģeogrāfiskās atrašanās vietas informācijas pakalpojums palīdz atrast lietotāja atrašanās vietai tuvāko PEPCO veikalu. Šim nolūkam pakalpojums lejupielādē informāciju par lietotāja ierīces atrašanās vietu, lai pieslēgtos pakalpojumam. Ģeogrāfiskās atrašanās vietas pakalpojums izmanto IP adresi un tam ir nepieciešama Jūsu piekrišana. Izvēloties cilni “Veikali”, “pārlūka” apakšvietni, parādīsies šāds jautājums: “Vai Jūs piekrītat savu atrašanās vietas datu izmantošanai?”. Noklikšķinot “Jā”, Jūs piekrītat, ka tiek izmantota informācija par Jūsu atrašanās vietu, un pakalpojums atradīs tuvāko Pepco veikalu.

 Šis pakalpojums nodrošina digitālo pieteikšanos uz informāciju, kas saistīta ar Pepco produktiem un pašu uzņēmumu (jaunumi). Lai pasūtītu jaunāko ziņu izlaidumu, Jums ir jāievada sava e-pasta adrese, vārds, dzimšanas datums un mēnesis, kā arī pasta indekss. Jaunāko ziņu izlaidumos iekļautā informācija var būt komerciāla rakstura, saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu, bet savas e-pasta adreses ievadīšana nozīmē šādas informācijas pieprasīšanu. Tomēr Jūs jebkurā laikā varēsiet atteikties no ziņu izlaiduma saņemšanas, noklikšķinot uz saites, kas iekļauta saņemtajā ziņojumā.

Pateicoties šim pakalpojumam, ieinteresētie klienti varēs sazināties ar mums, izmantojot pakalpojumā pieejamo saziņas formu. Saziņas nolūkiem ievadītie dati ietver ieinteresētās personas e-pasta adresi.

II. SĪKDATNES 

Šis pakalpojums izmanto sīkdatnes, t.i. mazas datnes, ko tīmekļa serveris nosūta tīmekļa pārlūkprogrammai. Sīkdatnes nodrošina, ka pakalpojuma saturs tiek atbilstoši parādīts, uzlabo pakalpojuma lietošanas drošību un identificē pakalpojuma ievāktās informācijas ietvaru par lietotāja izvēlēm. Sīkdatnes var arī atvieglot lietotājam pakalpojuma lietošanu, t.i., automātiski pielāgojot pakalpojuma saturu lietotāja izvēlēm. 

Standarta konfigurācijā tīmekļa pārlūki akceptē sīkdatnes. Tomēr ir arī iespējams mainīt pārlūka iestatījumus, lai bloķētu sīkdatnes. Pārlūka iestatījumu mainīšanas veids ir atkarīgs no pārlūka veida. 

 III. PERSONAS DATU APSTRĀDE 

Attiecībā uz pakalpojumu sniegšanai apstrādātajiem datiem pārzinis ir PEPCO Marketing sp. z o.o. kas atrodas Poznaņā, 60-479 Poznań, ul. Strzeszyńska 73A. Personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pakalpojumu, mārketinga nolūkiem, ietverot informācijas nosūtīšanu jaunāko ziņu izlaiduma veidā, komunikācijai ar pakalpojuma lietotājiem un nodarbinātības nolūkiem. Apstrādātie personas dati ietver šajā privātuma politikā norādītos datus. 

 Personas datu sniegšana ir brīvprātīga.

 Jums ir tiesības lūgt piekļuvi saviem personas datiem, to dzēšanu, kā arī nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu.

Pārzinis ir īstenojis nepieciešamos tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi.

IV. KONTAKTINFORMĀCIJA

 Lai ziņotu par jebkādām ar pakalpojumu un tā darbību saistītām problēmām, lūdzu, izmantojiet Saziņas cilni.