Iecienītās preces (0)

Mans veikals

0

Dzīvojamā istaba

Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli

Cena

0 €
150 €
Šķirot pēc:

Viesistabas interjera elementi mājīguma radīšanai

Viesistaba ir katras mājas sirds. Tā ir vieta, kur pavadām laiku kopā ar ģimeni un draugiem, relaksējamies un atpūšamies. Tāpēc ir svarīgi radīt mājīgu un ērtu atmosfēru. Pepco piedāvātie viesistabas interjera elementi palīdzēs uzburt īpašu gaisotni, kas atspoguļos katra interjera individuālo raksturu. Mūsu piedāvājumā atradīsiet plašu viesistabas dekoru izvēli, kas atbildīs dažādām gaumēm un vēlmēm.

Dekori un tekstilizstrādājumi palīdzēs izveidot mājīgu gaisotni Jūsu viesistabā. Izvēloties dekorus, pievērsiet uzmanību interjera krāsu gammai un stilam. Pareizi piemeklēti viesistabas dekori var optiski palielināt telpu, piešķirot tai siltumu un mājīgumu.

Viesistabas sienas, loga un galda dekori

Viesistabas sienas dekori ir elementi, kas var pilnībā mainīt telpas izskatu, piešķirot tai dziļumu un izteiksmīgumu. Pepco piedāvā viesistabas sienas dekorus gan no metāla, gan gaisīgākiem materiāliem, kas lieliski iederēsies smalkākā interjerā. Līdz ar to ikviens atradīs kaut ko sev piemērotu, neatkarīgi no tā, vai tiek dota priekšroka moderniem risinājumiem, vai elegantiem viesistabas interjera elementiem.

Nedrīkst aizmirst par dekoratīviem elementiem, kuriem ir milzīga ietekme uz viesistabas koptēlu. Viesistabas loga dekori neaprobežojas tikai ar biezajiem vai plānajiem aizkariem, tie ir arī dažāda veida virtenes un iekaramās dekorācijas vajadzīgās noskaņas radīšanai. Savukārt viesistabas galda dekors ir elements, kas padara īpašu pat parastu tikšos pie kafiju. Pepco piedāvā plašu tekstilizstrādājumu un dekoru izvēli, lai palīdzētu radīt mājīgu atmosfēru Jūsu viesistabā.

Moderni un eleganti viesistabas interjera elementi

Pepco ir vieta, kur eleganti viesistabas dekori satiekas ar praktiskumu un pieejamību. Mūsu produkti apvieno modernu dizainu ar izgatavošanas kvalitāti. Izvēloties dekorus un tekstilizstrādājumus savai viesistabai Pepco veikalos, varat būt pārliecināti, ka Jūsu viesistabas interjers iegūs raksturu un stilu:

  • Biezie un plānie aizkari – piešķir intimitāti un kalpo par efektīvu fonu pārējam interjeram. Aizkari viesistabai piešķir arī krāsu un dizainu, padarot tos par svarīgu dekoratīvo elementu.
  • Paklāji un grīdas celiņi – paklāji un grīdas celiņi ir lielisks veids, kā viesistabai piešķirt krāsu un rakstu. Izvēloties paklāju, svarīgi pievērst uzmanību tā tekstūrai un krāsai, lai tas iederētos telpas kopējā interjerā.
  • Dekoratīvie spilveni – vienkāršs un salīdzinoši lēts veids viesistabas interjera atsvaidzināšanai. Pieejami dažādas krāsas, raksta un faktūras dekoratīvie spilveni, kas piešķirs raksturu jebkuram dīvānam vai atzveltnes krēslam.
  • Segas un pledi – ideāli piemēroti siltiem un mājīgiem vakariem. Tos var izmantot kā dekoru, eleganti izkārtojot uz dīvāna vai atzveltnes krēsla. Pieejamas dažādas krāsas un raksti, līdz ar to segas un pledi ir viegli pieskaņojami pārējam telpas interjeram.
  • Galdauti un galda celiņi – lai gan biežāk tie asociējas ar ēdamistabu, tos var izmantot arī viesistabā, it īpaši, ja tajā atrodas kafijas galdiņš. Galdauti un galda celiņi piešķir eleganci un kalpo kā dekoratīvs akcents.

Mājīgas viesistabas radīšanai nav jābūt dārgam priekam. Ar Pepco piedāvājumu viesistabas interjeru iespējams papildināt ar stilīgiem dekoriem un tekstilizstrādājumiem, kas kalpos un priecēs gadiem ilgi. Aicinām iepazīties ar mūsu sortimentu un iedvesmoties viesistabas pārveidei, lai tajā ienestu siltumu, stilu un eleganci.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.