Mans veikals
LOADER
Izvēlne
Preces

Kas mūs mudina attīstīties?

Mūsu uzmanības centrā vienmēr ir klients. Mēs attīstāmies, reaģējot uz viņa gaidām un vajadzībām. Mūsu lielākā priekšrocība ir plašs produktu klāsts par pieņemamām cenām, ērti veikali un draudzīga apkalpošana.
01

Mūsu misija

Mēs saviem klientiem nodrošinām visvieglāko piekluvi visiem produktiem, kas viniem ikdienā nepieciešami un kurus vini vēlas nopirkt, lai apğērbtu savu ģimeni, kā arī aprīkotu un izdekorētu savu māju, par viszemākajām cenām.
02

Mūsu nākotnes redzējums

Mūsu mērķis ir kļūt par lielāko, labāko, lētāko un atpazīstamāko apģērbu un mājas preču veikalu zīmolu Eiropā.
03

Mūsu stratēģija

Mūsu stratēģijas balstās uz Lielāks – Labāks – Vienkāršāks – Lētāks praktiskajiem pīlāriem pieejā biznesa attīstībai un Kultūrai, Darba videi, Karjerai un Atalgojumam no cilvēku attīstības perspektīvas.

Mūsu skaitļi
runā paši par sevi!

Uzņēmums ir nepārtraukti dinamiski attīstījies kopš 1999. gada. Pirmie PEPCO veikali Polijā tika atvērti 2004.gadā. Šodien Eiropā to ir vairāk nekā 2700!

Pateicoties mūsu darbības lielajam apjomam un pastāvīgajām rūpēm par zemām ekspluatācijas izmaksām, mēs varam piedāvāt labas kvalitātes produktus par pieņemamu cenu arvien vairākās vietās.

> 28 miljoni

KLIENTU MĒNESĪ

> 900

CILVĒKU POLIJAS CENTRĀLAJĀ BIROJĀ

> 25 tūkstoši

DARBINIEKU 17 EIROPAS VALSTĪS

> 2,9 tūkstoši

VEIKALU 17 EIROPAS VALSTĪS

> 20 gadi

PASTĀVĪGAS ATTĪSTĪBAS

> 200 000 m2

NOLIKTAVU TELPU EIROPĀ


Mēs vēlamies sasniegt ikvienu

Katru gadu mēs atveram vidēji trīs simtus jaunu vietu un ienākam vismaz divos jaunos Eiropas tirgos. Tikai pēdējās desmitgades laikā PEPCO darbinieku skaits ir pieaudzis desmitkārtīgi.

 

Mēs koncentrējamies uz to, lai nodrošinātu ne tikai vislabāko iespējamo finansiāli pievilcīgo produktu pieejamību, bet arī pēc iespējas plašāku ģeogrāfisko pārklājumu.

Veikalu skaits katrā valstī:

Polija
1186
Čehija
273
Slovākija
139
Rumānija
408
Ungārija
229
Slovēnija
37
Horvātija
115
Lietuva
73
Latvija
54
Igaunija
32
Bulgārija
134
Itālija
88
Serbija
90
Spānija
82
Austrija
59
Vācija
4
Grieķija
9

 

 

PEPCO mazumtirdzniecības zīmola īpašnieks ir Pepco Group. Uzņēmums piedāvā saviem klientiem, īpaši ģimenēm, kas plāno savus izdevumus, visu nepieciešamo mājokļa labiekārtošanai, apģērbus un plaša patēriņa preces.

 

 

 

 

 

Grupas PEPCO, Poundland un Dealz mazie un vidēja izmēra veikali atrodas 3200 vietējos iepirkšanās centros, centrālajās ielās un mazumtirdzniecības vietās 16 Eiropas valstīs.

Pepco Group akciju publiskais piedāvājums tika uzsākts Varšavas Fondu biržā 2021. gada maijā.

Papildu informācija par Pepco Group

Mūsu stāsts ir veiksmes stāsts!

2022

Mēs turpinām augt un atveram pirmos veikalus Vācijā un Grieķijā.

2021

Tagad mēs esam arī Spānijā un Austrijā.

2020

Atveram veikalus Itālijā un Serbijā.

Polijā svinam 1000. PEPCO veikala atklāšanu.
2019

PEPCO ģimenei pievienojas Bulgārija.

2018

Ienākam Latvijā un Igaunijā.

2017

Atveram veikalus Horvātijā, Slovēnijā un Lietuvā.

2016

Nepilnu divu gadu laikā mēs esam dubultojuši veikalu skaitu. - atveram 1000. PEPCO veikalu Eiropā.

2015

PEPCO veikalu jau var apmeklēt Rumānijā un Ungārijā.

2014

Maijs

Mēs svinam 500. PEPCO veikala atklāšanu.

No 2013

Mūsu veikali apkalpo klientus arī ārpus Polijas.

PEPCO tiek atvērti Čehijā un Slovākijā.
2007

Atvērts 100. PEPCO veikals.

2004

Pirmie 14 PEPCO veikali tiek atvērti šādās pilsētās: Poznaņa, Bidgošča un Gdaņska.

1999

Tīkla biznesa pamatu veidošanas sākums.

Mūsu darbinieki ir PEPCO zīmola vizītkarte!

Uzņēmums dinamiski aug, pateicoties saviem darbiniekiem, un viņi aug kopā ar to – mācās, realizē savus plānus un iegūst augstākas pozīcijas.

Eiropas PEPCO tīklā strādā vairāk nekā 20000 darbinieku, tostarp vairāk nekā 600 Poznaņas centrālajā birojā, un vairāk nekā 1000 izplatīšanas tīklā. Pašreizējo darbinieku vidū joprojām ir cilvēki, kuri 1999. gadā sāka attīstīt mūsu uzņēmumu vairāku desmitu cilvēku grupā. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc, neraugoties uz mūsu darbības mērogu, mums izdodas saglabāt atvērtu ģimenes atmosfēru.

Iepriekš es piecus gadus biju atbildīga par vienu tirgu, bet šodien kā Dienvideiropas reģiona pārdošanas direktore pārvaldu astoņas dažādas valstis. Tā ir lieliska pieredze, jo, neskatoties uz konsekvento organizatorisko kultūru, man joprojām ir iespēja iemācīties jaunu izturēšanos, nedaudz atšķirīgu pieeju ikdienas dzīvei.
Kad cilvēki ārpus PEPCO jautā par uzņēmuma veiksmīgas attīstības iemesliem vairāk nekā 20 gadu garumā, es vienmēr atbildu: lieliski darbinieki un darba atmosfēra, kuras pamatā ir piecas vērtības, kuras uztur uzņēmums, proti, cieņa, godīgums, sadarbība, entuziasms un pilnveidošanās. Strādājot PEPCO kopš tā pastāvēšanas pirmās dienas, es pats par to pārliecinos katru dienu.
PEPCO ir starptautiskas sadarbības vieta. Šeit strādā uzticami cilvēki, kuri ikdienā izrāda apbrīnojamu ieintersētību un vēlmi gūt panākumus. IT nodaļā ikvienu vienmēr gaida jauni izaicinājumi un jauni projekti. Mēs mācāmies no kļūdām, un neveiksme šeit tiek uzskatīta par iespēju mācīties un attīstīties.
Darbs uzņēmumā, kas netērē resursus un rūpējas par jaunāko darbinieku attīstību un izglītošanu, kā arī ļauj darbiniekiem īstenot savas idejas sociālajos projektos, ir ikviena, kurš vēlas darboties korporatīvās sociālās atbildības jomā, sapnis.

Kļūstiet par mūsu veiksmes daļu jau šodien!

Darbinieku atbalstīšana
Profesionālie izaicinājumi
Iespējas attīstībai
Apmācību sistēma
Starptautiska vide
Draudzīga atmosfēra
Atlaides darbiniekiem
... un daudz kas cits!

Labdarība

PEPCO sabiedrisko aktivitāšu prioritāte ir bērni un bērnu brīvā laika organizēšana, attīstība, izglītība, kā arī bērnu dzīves iespēju izlīdzināšana. Mēs sadarbojamies ar sabiedriskā labuma organizācijām, veidojam savas palīdzības programmas, iesaistāmies kā brīvprātīgie. Katrā no valstīm, kurā darbojamies, mēs uzņemamies dažādas iniciatīvas, kas domātas bērniem.

Smags darbs atmaksājas!

PEPCO ir viens no visvairāk novērtētajiem zīmoliem klientu un tirgus ekspertu vidū!

Par to liecina ne tikai miljoniem mūsu veikalu pircēju, bet arī nozares apbalvojumi un balvas, kas piešķirtas par kvalitāti, popularitāti, uzticību un reputāciju. Mēs lepojamies ar visām uzslavām, kas mūs motivē turpināt attīstīties mūsu klientu un darbinieku labā.

Mūsu apbalvojumi:

2020 pakalpojumu kvalitātes zvaigzne

Balva tiek piešķirta uzņēmumiem par augstu patērētāju apkalpošanas kvalitāti, ko novērtē Polijas Pakalpojumu kvalitātes programma, kas pārbauda patērētāju apmierinātības līmeni visa...
Lasīt tālāk
Balva tiek piešķirta uzņēmumiem par augstu patērētāju apkalpošanas kvalitāti, ko novērtē Polijas Pakalpojumu kvalitātes programma, kas pārbauda patērētāju apmierinātības līmeni visa gada garumā un katru gadu apstrādā miljoniem datu. Veiktais pētījums vēlreiz skaidri parāda, ka PEPCO klienti mūs atzīst par draudzīgu un uzticamu zīmolu.

Super Marka 2020

Atzinība starp visattīstītākajiem, atpazīstamākajiem un inovatīvākajiem zīmoliem, kas atrodas Polijas tirgū. PEPCO zīmols atkal ir saņēmis SUPER BRAND 2020 balvu par...
Lasīt tālāk
Atzinība starp visattīstītākajiem, atpazīstamākajiem un inovatīvākajiem zīmoliem, kas atrodas Polijas tirgū. PEPCO zīmols atkal ir saņēmis SUPER BRAND 2020 balvu par kvalitāti, uzticību un reputāciju. Te tiek vērtēti: atsevišķu zīmolu stāvoklis tirgū un to progress, produktu vai pakalpojumu kvalitāte un klientu uzticības pakāpe.

Dekādes zīmols

Īpaša atzinība PEPCO zīmolam piešķirta programmas “Labs zīmols – kvalitāte, uzticība, reputācija” jubilejas programmas ietvaros par regulāru parādīšanos aptaujā laika posmā...
Lasīt tālāk
Īpaša atzinība PEPCO zīmolam piešķirta programmas “Labs zīmols – kvalitāte, uzticība, reputācija” jubilejas programmas ietvaros par regulāru parādīšanos aptaujā laika posmā no 2009. līdz 2019. gadam. PEPCO ir vienīgais izceltais zīmols starp atlaižu veikaliem, un jau desmit gadus viens no visvairāk novērtētajiem uzņēmumiem patērētāju un tirgus ekspertu vidū!

Pakalpojumu kvalitātes zvaigzne 2019

Balva tiek piešķirta uzņēmumiem par augstu patērētāju apkalpošanas kvalitāti, ko novērtē Polijas Pakalpojumu kvalitātes programma, kas pārbauda patērētāju apmierinātības līmeni visa...
Lasīt tālāk
Balva tiek piešķirta uzņēmumiem par augstu patērētāju apkalpošanas kvalitāti, ko novērtē Polijas Pakalpojumu kvalitātes programma, kas pārbauda patērētāju apmierinātības līmeni visa gada garumā un katru gadu apstrādā miljoniem datu. Veiktais pētījums vēlreiz skaidri parāda, ka PEPCO klienti mūs atzīst par draudzīgu un uzticamu zīmolu.

Super Marka 2019

Atzinība starp visattīstītākajiem, atpazīstamākajiem un inovatīvākajiem zīmoliem, kas atrodas Polijas tirgū. PEPCO zīmols atkal ir saņēmis SUPER BRAND 2019 balvu par...
Lasīt tālāk
Atzinība starp visattīstītākajiem, atpazīstamākajiem un inovatīvākajiem zīmoliem, kas atrodas Polijas tirgū. PEPCO zīmols atkal ir saņēmis SUPER BRAND 2019 balvu par kvalitāti, uzticību un reputāciju. Te tiek vērtēti: atsevišķu zīmolu stāvoklis tirgū un to progress, produktu vai pakalpojumu kvalitāte un klientu uzticības pakāpe.

Diamenty Forbesa 2018

Tas ir visdinamiskāk attīstīto uzņēmumu vērtējums Polijā. Vienojoties ar Forbes mēnešraksta redaktoriem un pamatojoties uz izziņas aģentūras Bisnode Polska apkopotajiem datiem,...
Lasīt tālāk
Tas ir visdinamiskāk attīstīto uzņēmumu vērtējums Polijā. Vienojoties ar Forbes mēnešraksta redaktoriem un pamatojoties uz izziņas aģentūras Bisnode Polska apkopotajiem datiem, tiek izveidota uzņēmumu datu bāze ar pozitīvu uzticamības reitingu. PEPCO atkal bija šī saraksta uzvarētājs.

Pakalpojumu kvalitātes zvaigzne 2018

Balva tiek piešķirta uzņēmumiem par augstu patērētāju apkalpošanas kvalitāti, ko novērtē Polijas Pakalpojumu kvalitātes programma, kas pārbauda patērētāju apmierinātības līmeni visa...
Lasīt tālāk
Balva tiek piešķirta uzņēmumiem par augstu patērētāju apkalpošanas kvalitāti, ko novērtē Polijas Pakalpojumu kvalitātes programma, kas pārbauda patērētāju apmierinātības līmeni visa gada garumā un katru gadu apstrādā miljoniem datu. Veiktais pētījums vēlreiz skaidri parāda, ka PEPCO klienti mūs atzīst par draudzīgu un uzticamu zīmolu.

Super Marka 2018

Atzinība starp visattīstītākajiem un atpazīstamākajiem zīmoliem, kas atrodas Polijas tirgū. PEPCO zīmols atkal ir augstu novērtēts un tādējādi saņēmis SUPER BRAND...
Lasīt tālāk
Atzinība starp visattīstītākajiem un atpazīstamākajiem zīmoliem, kas atrodas Polijas tirgū. PEPCO zīmols atkal ir augstu novērtēts un tādējādi saņēmis SUPER BRAND 2018 balvu par kvalitāti, uzticību un reputāciju. Te tiek vērtēti: atsevišķu zīmolu stāvoklis tirgū un to progress, produktu vai pakalpojumu kvalitāte un klientu uzticības pakāpe.

AI Excellence Award 2017

Prestižā balva Best Retailer of the Year 2017 un AI Excellence Award par lielākajiem sasniegumiem 2017. gadā. 1000. veikala atvēršana. AI...
Lasīt tālāk
Prestižā balva Best Retailer of the Year 2017 un AI Excellence Award par lielākajiem sasniegumiem 2017. gadā. 1000. veikala atvēršana. AI Global Media piešķirtās balvas.

Super Marka 2017

Atzinība starp visattīstītākajiem un atpazīstamākajiem zīmoliem, kas atrodas Polijas tirgū.
Atzinība starp visattīstītākajiem un atpazīstamākajiem zīmoliem, kas atrodas Polijas tirgū.

Pakalpojumu kvalitātes zvaigzne 2017

Tā ir uzņēmumiem piešķirta atzinība par augstu patērētāju apkalpošanas kvalitāti, ko novērtē Polijas Pakalpojumu kvalitātes programma.
Tā ir uzņēmumiem piešķirta atzinība par augstu patērētāju apkalpošanas kvalitāti, ko novērtē Polijas Pakalpojumu kvalitātes programma.

Diamenty Forbesa 2017

Jau desmito reizi, sadarbojoties ar „Forbes” mēnešrakstu, uzņēmums Bisnode Polska sastādīja valsts visdinamiskāk attīstīto uzņēmumu sarakstu. To, kas pēdējo trīs gadu...
Lasīt tālāk
Jau desmito reizi, sadarbojoties ar „Forbes” mēnešrakstu, uzņēmums Bisnode Polska sastādīja valsts visdinamiskāk attīstīto uzņēmumu sarakstu. To, kas pēdējo trīs gadu laikā ir visstraujāk palielinājuši savu vērtību. Uzņēmumu reitingā, kas apkopoja Lielpolijas reģiona uzņēmumus, PEPCO ieņēma pirmo vietu.

Retailers' Awards 2016

Retail Awards ir viens no lielākajiem notikumiem Polijā, kas katru gadu pulcē vairākus simtus nozīmīgāko investoru un attīstītāju no Centrālās un...
Lasīt tālāk
Retail Awards ir viens no lielākajiem notikumiem Polijā, kas katru gadu pulcē vairākus simtus nozīmīgāko investoru un attīstītāju no Centrālās un Austrumeiropas. PEPCO uzvarēja kategorijā Best Expansion, un mūsu vadītājs, Marcins Staņko (Marcin Stańko), tika nominēts Gada labākā vadītāja balvai.

Dobra Marka 2016

Šis tituls tiek piešķirta inovatīvākajiem, attīstītākajiem un atpazīstamākajiem poļu zīmoliem. Te tiek vērtēti: atsevišķu zīmolu stāvoklis tirgū un to progress, produktu...
Lasīt tālāk
Šis tituls tiek piešķirta inovatīvākajiem, attīstītākajiem un atpazīstamākajiem poļu zīmoliem. Te tiek vērtēti: atsevišķu zīmolu stāvoklis tirgū un to progress, produktu vai pakalpojumu kvalitāte un klientu uzticības pakāpe. PEPCO titulu "Dobra Marka" ieguva trešo reizi pēc kārtas.

Diamenty Forbesa 2016

Tas ir visdinamiskāk attīstīto uzņēmumu vērtējums Polijā. Pamatojoties uz izziņu aģentūras savāktajiem datiem, tiek izveidota datu bāze ar uzņēmumiem, kuriem piešķirts...
Lasīt tālāk
Tas ir visdinamiskāk attīstīto uzņēmumu vērtējums Polijā. Pamatojoties uz izziņu aģentūras savāktajiem datiem, tiek izveidota datu bāze ar uzņēmumiem, kuriem piešķirts pozitīvs uzticamības reitings. PEPCO atkal bija šī saraksta uzvarētājs.

Gepardy Biznesu 2015

Laureātu saraksts tiek sastādīts atbilstoši uzņēmuma tirgus vērtības pieaugumam. Analīzei tiek izvēlēti uzņēmumi, kas attiecīgajā periodā ir sasnieguši atbilstošus ieņēmumus un...
Lasīt tālāk
Laureātu saraksts tiek sastādīts atbilstoši uzņēmuma tirgus vērtības pieaugumam. Analīzei tiek izvēlēti uzņēmumi, kas attiecīgajā periodā ir sasnieguši atbilstošus ieņēmumus un peļņu, un to kapitāla vērtība ir pozitīva. Polijas uzņēmumu finanšu rezultātus analizē Eiropas biznesa institūts.

Retailers' Awards 2014

Gala CEE Retail Awards ir viens no lielākajiem komerciālo nekustamo īpašumu nozares notikumiem Polijā, kas katru gadu pulcē vairākus simtus nozīmīgāko...
Lasīt tālāk
Gala CEE Retail Awards ir viens no lielākajiem komerciālo nekustamo īpašumu nozares notikumiem Polijā, kas katru gadu pulcē vairākus simtus nozīmīgāko investoru un attīstītāju no Centrālās un Austrumeiropas. PEPCO uzvarēja kategorijā Discount Retailer of the Year 2014.