Iecienītās preces (0)

Mans veikals

0

Par uzņēmumu

Pepco ir vērsts pastāvīgu izaugsmi

Mūsu klienti mīl Pepco, jo šeit var iegādāties savus iecienītākos augstas kvalitātes produktus par ļoti zemām cenām. Un mēs, Pepco, mīlam savus klientus.

Mēs piedāvājam produktus, kas nepieciešami ģimenei un mājokļa labiekārtošanai. Pēc vairāk nekā 20 gadu smaga darba, Pepco ir kļuvis par populārāko bērnu apģērba mazumtirgotāju un vadošo mājokļa interjera elementu piegādātāju lielākajā daļā Eiropas valstu, kurās uzņēmums darbojas. Tieši tādēļ mūsu veikalus katru mēnesi apmeklē desmitiem miljonu klientu.

Mēs vēlamies atbilst katra klienta vajadzībām

Mūsu mērķis ir atvērt lokācijas visā Eiropā, lai nodrošinātu cilvēkiem piekļuvi mūsu veikaliem. Kļūstiet par daļu no šīs misijas.  
Mēs koncentrējamies uz to, lai nodrošinātu ne tikai vislabāko iespējamo finansiāli pievilcīgo produktu pieejamību, bet arī pēc iespējas plašāku ģeogrāfisko pārklājumu.

Veikalu skaits katrā valstī:

Polija
1335
Čehija
301
Slovākija
151
Rumānija
460
Ungārija
252
Slovēnija
40
Horvātija
126
Lietuva
87
Latvija
60
Igaunija
37
Bulgārija
165
Itālija
192
Serbija
134
Spānija
231
Vācija
63
Grieķija
31
Portugāle
14
Bosnija un Hercegovina
32

 

 

Pepco ir Pepco Grupai piederošs mazumtirdzniecības zīmols. Uzņēmums vienmēr cenšas nodrošināt saviem klientiem, it īpaši ģimenēm ar ierobežotu budžetu, visu nepieciešamo sava mājokļa labiekārtošanai un izdaiļošanai, piedāvājot galvenās produktu kategorijas – mājsaimniecības piederumi, apģērbs un ātrās aprites patēriņa preces (FMCG).

 

Neatkarīgi no tā, vai tas ir Pepco, Poundland vai Dealz, Grupas mazie un vidējie veikali ir atrodami vairāk nekā 4000 vietējos tirdzniecības centros, uz galvenajām pilsētu ielām un mazumtirdzniecības parkos visā Eiropā.
Kopš 2021. gada maija Grupa Pepco ir Varšavas biržas sarakstā iekļauts uzņēmums.

Kļūstiet par mūsu veiksmes daļu jau šodien!

Darbinieku atbalstīšana
Profesionālie izaicinājumi
Iespējas attīstībai
Apmācību sistēma
Starptautiska vide
Draudzīga atmosfēra
Atlaides darbiniekiem
... un daudz kas cits!