Iecienītās preces (0)

Mans veikals

0

Virtuves aksesuāri

Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli

Cena

0 €
150 €

Virtuves piederumi

Katrā virtuvē ir nepieciešami piemēroti virtuves piederumi, lai atvieglotu maltītes gatavošanu un uzkopšanu. Ir vērts ieguldīt līdzekļus kvalitatīvos produktos, kas kalpos ilgu laiku. Ikdienas maltītes gatavošanu atvieglos dažādi virtuves piederumi, kas pieejami Pepco. Veikalos var atrast plašu virtuves piederumu klāstu, kuros apvienotas pievilcīgas cenas un pienācīga kvalitāte.

Virtuves piederumi ēdiena gatavošanai

Virtuves piederumi, piemēram, sieta karote un makaronu karote, ir ļoti svarīgi, gatavojot ēdienu. Ar sieta karoti var viegli notecināt ūdeni no dārzeņiem vai makaroniem, savukārt makaronu karote atvieglo šāda veida ēdienu pasniegšanu. Gatavojot un cepot, ļoti noderīga ir cepšanas lāpstiņa. Pepco piedāvāto lāpstiņu klāstā ir pieejamas preces no dažādiem materiāliem, piemēram, plastmasas, silikona vai metāla.

Zupas un mērču kauss ir vēl viens būtisks virtuves piederums. Izvēloties kausu, ir vērts pievērst uzmanību tā izmēram un formai, lai ar to būtu viegli uzņemt šķidrumus. Kulšanas piederumi, piemēram, kulšanas slotiņa, ir būtiski, gatavojot kūkas, desertus vai mērces. Pepco sortimentā var atrast dažāda veida slotiņas, kas izgatavotas no metāla, plastmasas vai silikona.

Virtuves piederumi cepšanai

Cepšanas paplāte ir neaizstājams piederums katrā virtuvē, lai pagatavotu dažādus ēdienus. Pepco veikalā var atrast cepšanas piederumu komplektus, kuros ir no dažādiem materiāliem, piemēram, no nerūsējošā tērauda, alumīnija vai čuguna izgatavotas cepamās paplātes.

Cits virtuves piederums, kas ļauj pagatavot dažādus konditorejas izstrādājumus, piemēram, kūkas, smalkmaizītes vai pīrāgus, ir cepšanas veidnes. Ir vērts izvēlēties veidnes, kas atbilst jūsu virtuves stilam un citiem pārtikas uzglabāšanas piederumiem.

Funkcionāli virtuves piederumi

Pepco veikalā var atrast dažādus stilīgus galda piederumu notecinātājus, kā arī citus tīrīšanas piederumus, piemēram, trauku mazgāšanas sūkļus, daudzfunkcionālas lupatiņas un kokvilnas drāniņas. Virtuves lupatiņas ir svarīgi virtuves piederumi,  kas palīdz uzturēt kārtību un higiēnu gatavošanas laikā. Virtuves priekšauts ir vēl viens svarīgs virtuves piederums, kas aizsargā jūsu apģērbu no netīrumiem gatavošanas laikā. Virtuves cimdi ir svarīgi virtuves piederumi, kas aizsargā rokas no apdegumiem cepšanas laikā.

Virtuves svari ir svarīga aprīkojuma daļa, un tie ir dažāda veida, piemēram, mehāniskie vai elektroniskie. Izvēloties svarus, ir vērts pievērst uzmanību to maksimālajai ietilpībai, mērījumu precizitātei un lietošanas ērtumam.

Servēšanas dēlīši ir vēl viens noderīgs piederums, ko var atrast Pepco. Ir pieejami dažādi dēļu modeļi, kas izgatavoti no tādiem materiāliem kā koks, plastmasa vai stikls. Pepco var atrast arī dažādas bļodas, galda piederumus, kā arī saldējuma veidnes. Ir vērts izvēlēties veidnes, kas atbilst jūsu virtuves stilam un citiem piederumiem.

Funkcionālais virtuves aprīkojums no Pepco ir plašs piederumu klāsts, kas atvieglos ikdienas maltītes gatavošanu. Izvēloties piemērotus piederumus, ir vērts pievērst uzmanību to kvalitātei, funkcionalitātei un piemērotībai jūsu virtuvei. Tas ļaus jums baudīt ērtības un efektivitāti, gatavojot un pasniedzot ēdienus.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.