Rotaļlietas -50% otrajam, lētākajam produktam / akcija ilgst no 15.05. līdz 02.06. / Informācija par akciju

Iecienītās preces

Mans veikals

0
Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli
Ipaši gadījumi

Cena

0 €
150 €

Dvieļi: mazi, lieli, vannas

Dvieļi ir neaizvietojams elements katrā vannas istabā. Tie ir neaizstājami peldēs, mazgājot rokas un seju. Pepco tie ir pieejami plašā izmēru, krāsu un materiālu klāstā, tāpēc noteikti atradīsiet ideālu dvieli savām vajadzībām.

Katrs dvielis mūsu piedāvājumā ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas garantē to izturību un ilglaicīgu skaistuma saglabāšanu. Mūsu rūpes par kvalitāti nozīmē, ka katrs dvielis paliek mīksts un izturīgs pat pēc vairākkārtējas mazgāšanas. Pepco piedāvā dvieļus, kas ir droši ādai, ideāli pat jutīgas ādas vai alerģijām pakļautām personām.

Dvieļu veidi

Dvieļus var iedalīt trīs galvenajās kategorijās: mazi, lieli un vannas.

  • Mazi dvieļi ir ideāli, lai nosusinātu rokas un seju. Pieejami dažādos izmēros, sākot no 30×30 cm līdz 50×50 cm.
  • Lieli dvieļi ir ideāli, lai nosusinātu visu ķermeni. Pieejami dažādos izmēros, sākot no 70×140 cm līdz 100×150 cm. Pateicoties tiem, tie ir lieliski gan kā ķermeņa sega pēc peldes, gan kā paklājiņš sauļošanās krēslam vai pludmalei.
  • Vannas dvieļi ir lieli un mīksti, tāpēc tie nodrošina komfortu vannas laikā. Pieejami dažādos izmēros, sākot no 70×140 cm līdz 100×180 cm. Šāda vannas dvieļa izmērs nodrošina ērtu ķermeņa ietīšanu, vienlaikus neaizņemot daudz vietas vannas istabā vai pludmales somā.

Dvieļa izvēle ir atkarīga no to mērķa. Ja meklējat dvieli ikdienas lietošanai, izvēlieties dvieli no kokvilnas vai frotē auduma. Ja meklējat dvieli peldēšanai, izvēlieties kokvilnas, frotē vai bambusa dvieli. Ja meklējat dvieli ceļojumam, izvēlieties produktus no mikrošķiedras.

Krāsainie vannas dvieļi

Starp dažādiem dvieļu veidiem vannas dvieļi ieņem īpašu vietu. Tie nav tikai būtisks elements katrā vannas istabā, bet arī var ietekmēt komfortu un baudu no peldes.

Krāsainie vannas dvieļi ir lielisks veids, kā piešķirt dzīvību un enerģiju vannas istabai. Atkarībā no vēlmēm, jūs varat izvēlēties starp dažādām krāsām. Lai saskaņotu dvieļu krāsu ar vannas istabas stilu, pievērsiet uzmanību galvenajām krāsām telpā un vannas istabas aksesuāriem. Tādējādi iegūsiet saskanīgu un harmonisku izskatu telpā.

Papildus krāsām vērts apsvērt vannas dvieļus ar rakstiem, kas var piešķirt raksturu un oriģinalitāti vannas istabai. Atkarībā no gaumes jūs varat izvēlēties starp dažādiem rakstiem, piemēram, ģeometriskiem, ziedu vai abstraktiem. Lai saskaņotu dvieļus ar vannas istabas apdari, pievērsiet uzmanību dominējošajiem motīviem un formām telpā. Tādējādi iegūsiet efektu un saskanīgu izskatu telpā. Ir vērts ņemt vērā arī gludus rakstus, kas var piešķirt eleganci un klasisko stilu vannas istabai.

Vannas dvieļu komplekti ir lieliska izvēle tiem, kuri novērtē saskaņotību un estētiku savā vannas istabā. Vannas dvieļu komplekta iegāde ļauj ietaupīt laiku un naudu, jo nav nepieciešams meklēt atsevišķus vienādi atbilstošus dvieļus. Turklāt vannas dvieļu komplekts nodrošina vienotu izskatu vannas istabā, uzlabojot tās estētiku. Ir vērts piebilst, ka vannas dvieļu komplekts var būt lieliska dāvana, piemēram, jaunlaulātajiem.

No mazajiem dvieļiem, kas lieliski piemēroti ikdienas lietošanai un ērtiem ceļojumiem, līdz lieliem vannas dvieļiem, kas nodrošina komfortu un luksusu pēc katras peldes. Pepco piedāvā dvieļus daudzās krāsās un dizainos, kas ļauj viegli pielāgot tos savam vannas istabas stilam.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.