Iecienītās preces (0)

Mans veikals

0

Sienas dekorācijas

Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli

Cena

0 €
150 €
Šķirot pēc:

Sienas dekori – piešķiriet interjeram raksturu!

Meklējat iedvesmas mājokļa pārveidošanai? Pepco dekori sienām ir vienkāršs veids, kā jebkurai telpai piešķirt unikālu raksturu. Piedāvājam plašu sienas dekoru sortimentu, kas iederēsies jebkurā interjerā, sākot no moderna minimālisma līdz klasiskai elegancei. Mūsu dekori ir rūpīgi piemeklēti, lai atbilstu pat visprasīgāko interjera dizaineru prasībām.

Kā izvēlēties dekoru sienai?

Sienas dekori var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem:

  • Koksne – dabisks un ekoloģisks materiāls, ideāli piemērots Skandināvijas un lauku mājas stila cienītājiem.
  • Metāls – moderns un minimālisma stilā ieturēts materiāls, ideāli piemērots industriālajam un mansarda interjeram.
  • Plastmasa – viegls un lēts materiāls, ideāli piemērots bērnistabas iekārtošanai.
  • Audums – mājīgs un silts materiāls, lieliski piemērots guļamistabai un viesistabai.

Sienas dekors ir elements, kas piesaista uzmanību un izceļ telpas individualitāti. Ar Pepco sienas dekoriem radīsiet paši savu mākslas galeriju, kas atspoguļo Jūsu gaumi un intereses. Neatkarīgi no tā, vai tās ir abstraktas gleznas, stilīgi plakāti vai trīsdimensiju sienas rotājumi, ikviens atradīs kaut ko sev piemērotu. Istabas dekori nav vienkārši dekorācija, bet gan veids, kā izteikt sevi.

Sienas dekori – stila un dizaina daudzveidība

Sienas dekori ir neatņemams interjera dizaina elements, kas telpai piešķir raksturu un individualitāti. Sienas pulksteņi ir ne tikai praktisks interjera elements, bet arī dekoratīvs akcents. Ekskluzīvi pulksteņi glamūra stilā piešķirs interjeram eleganci, savukārt vintage vai retro modeļi radīs siltuma un nostalģijas sajūtu.

Moderni spoguļi ar apgaismojumu var radīt īpašu atmosfēru, kā arī optiski palielināt telpu. Lielos sienas spoguļus, kas ieturēti dažādās formās un stilos, iespējams individuāli pielāgot interjera dizainam, neatkarīgi no dekoru minimālisma vai bagātības konkrētajā telpā.

Audekla gleznas ir vēl viens populārs sienas dekoru veids. Tās var atspoguļot personīgās intereses, piešķirt telpai krāsas vai kalpot par visa interjera kompozicionālo elementu. Ieteicams izvēlēties motīvus, kas harmonizē ar pārējo vidi, radot saskaņotu vizuālo noformējumu. Pieejamo dizainu daudzveidība palīdz eksperimentēt, un pielāgot gleznas jebkurai telpai, sākot no virtuves un beidzot ar viesistabu.

Nedrīkst aizmirst par foto rāmjiem, kas ir lielisks veids, kā izcelt svarīgus notikumus un cilvēkus. Rāmji, kas sagrupēti foto galerijās, var kļūt par telpas fokusa punktu, stāstot stāstu vai izceļot svarīgus dzīves notikumus. Foto rāmju izvēle ir jāpiesakņo interjera stilam, kā arī pašas fotogrāfijas formātam un raksturam.

Pepco atradīsiet jebkuram interjeram piemērotus sienas dekorus:

  • Viesistabai: gleznas, plakāti, pulksteņi, spoguļi, makramē, sienas plaukti.
  • Guļamistabai: gleznas, plakāti, makramē, sapņu ķērāji, spoguļi.
  • Virtuvei: gleznas, plakāti, krīta tāfeles, pulksteņi, dvieļu pakaramie.
  • Bērnistabai: gleznas, plakāti, sienas uzlīmes, krīta tāfeles, sienas plaukti.

Šie dekori var optiski palielināt telpu, ieviest harmoniju un saskaņotību, kā arī kļūt par izteiktu viesistabas vai guļamistabas centrālo punktu. Kvalitatīvi sienas dekori no Pepco ir ieguldījums ilgmūžībā un estētikā, piešķirot interjeram unikālu raksturu un noskaņu.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.