Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

Mājās valda kaitinoša nekārtība? Laiks to mainīt! PEPCO Tu atradīsi visu vajadzīgo mājokļa sakārtošanai - apģērbu pārvalkus, grozus, funkcionālus pakaramos un daudz ko citu. Šīs mazās noderīgās lietas ne vien palīdzēs Tev ieviest kārtību, bet arī kalpos par skaistiem akcentiem katrā telpā. Tavai izvēlei - pīti grozi, kārbas bez vākiem un kartona kastes ar daudziem dažādiem rakstiem.

Ja gribi, lai mājoklī vienmēr valdītu ideāla kārtība, ir vērts pārliecināties, ka Tavā rīcībā ir ne vien kastes uzglabāšanai, bet arī slota grīdas uzkopšanai un birstīte putekļu slaucīšanai. Šis komplekts kopā ar uzglabāšanas kastēm atvieglos tīrīšanu, un telpa izskatīsies harmoniska un kārtīga.