Vasaras izpārdošana / Akcija ilgst no 18.06. līdz krājumu beigām / Meklē tuvāko veikalu

Iecienītās preces (0)

Mans veikals

0

Mājokļa tīrīšana

Mājoklim
Bērniem
Sievietēm
Vīriešiem
Rotaļlietas
Mājdzīvniekiem
Mazuli
Ipaši gadījumi

Cena

0 €
150 €
Šķirot pēc:

Uzkopšanas piederumi

Mūsdienās tīrīšana ir kļuvusi par neatņemamu mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļu. Lai uzturētu mājokli kārtībā, ir vērts iegādāties pareizos tīrīšanas piederumus, kas to atvieglos.

Uzkopšana ir galvenais veids, kā uzturēt mājokli tīru un higiēnisku. Tā ietver dažādas darbības, piemēram, putekļu sūkšanu, mazgāšanu, slaucīšanu un putekļu slaucīšanu, kas palīdz uzturēt svaigu un veselīgu mājas vidi. Būtiska efektīvas tīrīšanas sastāvdaļa ir piemēroti piederumi, kas ievērojami atvieglo šo procesu.

Tīrīšanas palīglīdzekļi

Pepco piedāvā plašu tīrīšanas palīglīdzekļu klāstu. Starp tiem atradīsiet modernus piederumus un nelielu aprīkojumu, kas atvieglos mājokļa uzturēšanu kārtībā.

Tīrīšanas piederumu pamataprīkojums ir mopi, lupatas, birstes un putekļu slotiņas, kas ir nepieciešami dažādu virsmu tīrīšanai. Mopi, jo īpaši tie, kas aprīkoti ar spaini un spiedi, ir ideāli piemēroti grīdu mazgāšanai, savukārt lupatiņas un sūkļi tiek izmantoti, lai notīrītu darba virsmas, mēbeles un citas virsmas. Birstes un putekļu slotiņas izmanto, lai ātri notīrītu mazākus netīrumus un putekļus.

Pepco savos veikalos piedāvā dažādus tīrīšanas piederumus, kas atvieglo mājokļa sakārtošanu un uzturēšanu tīrībā.

  • Mopi, spaiņi un birstes, kas ir būtiski, lai uzturētu grīdas tīras.
  • Atkritumu urnas un atkritumu tvertnes, kas palīdz uzturēt kārtību un ir videi draudzīgas.
  • Kastes un grozi, kas atvieglo sīku priekšmetu uzglabāšanu un uztur kārtību mājās.
  • Pakaramie ir noderīgi apģērbu un citu garderobes elementu sakārtošanai.
  • Uzkopšanas piederumu komplektos bieži vien ir dažādu instrumentu kombinācija, piemēram, spainis, slota un lāpstiņa.

Uzkopšanā ļoti svarīgi ir pareizi piederumi.. Starp tiem vērts pieminēt tīrīšanas cimdus, piederumus tīrīšanas līdzekļu dozēšanai, tīrīšanas lupatiņas un sūkļus, dažāda veida tīrīšanas slotas, tostarp grīdas putekļu slotiņas un kārtīgas birstes. Tīrīšanas piederumi, piemēram, notecināšanas paliktnis, ir būtiska aprīkojuma sastāvdaļa katrā virtuvē. Birste ar putekļu slotiņu ļauj ātri un rūpīgi notīrīt netīrumus no grīdas.

Tīrīšanas komplekts

Izvēloties piemērotu tīrīšanas komplektu, ir vērts aplūkot dažādus mopu un lupatu veidus, kas atvieglos mājas uzturēšanu tīrībā. Tīrīšanas komplekts būs lieliski piemērots dažādu virsmu tīrīšanai, pateicoties tā maigumam un efektivitātei netīrumu noņemšanā.

Svarīga tīrīšanas sastāvdaļa ir arī tīrīšanas cimdi, kas aizsargā rokas no saskares ar ķimikālijām un netīrumiem. Tie ir pieejami dažādos izmēros un no dažādiem materiāliem, piemēram, lateksa, vinila vai nitrila.

Ir vērts pievērst uzmanību arī specializētiem piederumiem, kas uzlabo ikdienas tīrīšanas uzdevumus. Tie ietver speciālas lupatiņas, kas uzreiz uzsūc ūdeni, lupatiņas, kas labi savāc putekļus, un speciālus instrumentus grūti aizsniedzamu vietu tīrīšanai.

Atkarībā no jūsu vajadzībām un tīrāmās virsmas veida ieteicams izvēlēties atbilstošus tīrīšanas piederumus, kas ne tikai atvieglos darbu, bet arī palielinās tīrīšanas efektivitāti. To visu atradīsiet Pepco veikalos.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.