Iecienītās preces

Mans veikals

0
 1. Detalizēti noteikumi attiecas uz visiem konkursiem, kas tiek organizēti “Pepco Latvija” Facebook lapā. Sacensību organizators – SIA “Pepco Latvija” (tālāk – organizators), [Strēlnieku 9-7, Rīga, LV-1010].
 2. Konkursos var piedalīties visi dalībnieki, kuri pareizi izpildījuši visus nosacījumus, kas norādīti precīzajā konkursā “Pepco Latvija” Facebook lapā (izņemot tos dalībniekus, kuri konkursa izsludināšanas dienā ir jaunāki par 18 gadiem). Konkursa organizatora darbinieki un viņu ģimenes locekļi nedrīkst piedalīties konkursos.
 3. Katrā konkursā, lai pieteiktos balvai, dalībniekiem jāizpilda konkursa aprakstā (ierakstā) norādītie uzdevumi, piemēram: jāuzraksta komentārs par aprakstīto tēmu, jādalās ar fotoattēlu, jāatzīmē cita persona utt. Dažādu konkursu uzdevumi var atšķirties.
 4. Facebook konkursa standarta ilgums ir viena nedēļa, sākot no konkursa publicēšanas dienas (ja vien konkursa aprakstā nav norādīts citādi).
 5. Piedaloties konkursos, kas tiek organizēti “Pepco Latvija” Facebook lapā, dalībnieki ar aktīvu dalību piekrīt, ka ir izlasījuši noteikumus, piekrīt un apņemas tos ievērot. Par dalībniekiem tiks pieņemtas tikai personas, kas atbilst visām šo noteikumu prasībām.
 6. Konkursa uzvarētāji tiek izvēlēti nejauši, izmantojot datorprogrammas (izņemot gadījumus, kad dalībniekus var sarindot no pirmās līdz pēdējai vietai).
 7. Konkursa uzvarētāji tiek paziņoti tā paša konkursa ieraksta komentāros nedēļu pēc tā publicēšanas, ja vien konkursa aprakstā nav norādīts citādi. Uzvarētāju vārdi tiek publicēti, pamatojoties uz informāciju, kas publiski pieejama viņu sociālo mediju profilos.
 8. Pēc konkursa uzvarētāju paziņošanas, lai pretendētu uz balvu, uzvarētājiem ar privātu ziņojumu jāsazinās ar “Pepco Latvija” administratoriem, pierakstot viņu vārdu, uzvārdu un konkursu, kurā viņi uzvarēja.
 9. Ja uzvarētājs 30 kalendāro dienu laikā pēc uzvarētāja paziņošanas ar privātu ziņojumu nesazinās ar lapas administratoriem, balva tiks anulēta un uzvarētājs zaudēs tiesības pieprasīt balvas saņemšanu, maiņu vai citādu atlīdzināšanu.
 10. Balvu uzvarētājam nodod personīgi (piegādā kurjers). Lai iegūtu laimēto balvu, uzvarētājam konkursa organizatoram ir jāsniedz precīza adrese, pasta indekss, tālruņa numurs un cita nepieciešamā informācija, lai balva sasniegtu uzvarētāju. Ja uzvarētājs balvas nosūtītājam norāda nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu kontaktinformāciju, atkārtotas piegādes izmaksas būs jāsedz uzvarētājam.
 11. Balvas ir jāsaņem pašam uzvarētājam. Ja uzvarētājam nav iespējas saņemt balvu, viņam vai viņai ir jāpieraksta otras personas, kura saņems balvu, vārds un kontaktinformācija.
 12. Balvu ieguvēji vienojas un piešķir organizatoram un tā partnerim tiesības izmantot savus personas datus, piemēram, vārdu, uzvārdu un fotoattēlu, lai paziņotu balvu ieguvējus. Šādu informāciju var publicēt sociālajos medijos, presē un citos mediju kanālos, ievērojot Latvijas Republikas likumu.
 13. Konkursa organizators patur tiesības mainīt konkursa noteikumus pēc izmaiņu publiskas paziņošanas.

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.