Rotaļlietas -50% otrajam, lētākajam produktam / akcija ilgst no 15.05. līdz 02.06. / Informācija par akciju

Iecienītās preces

Mans veikals

0

SATIEC MŪSU KOMANDAS

HR komanda   

Vai vēlies uzzināt, kas slēpjas aiz labāko darbinieku atrašanas tieši Pepco? Mūsu personāla komanda var Tev parādīt personāla atlases procesus, ievada apmācības un turpmākās izaugsmes pasauli, dažādus administratīvos procesus un, protams, sadarbību ar visām mūsu komandām un to, kā rūpēties par viņu labklājību.

Finanšu komanda  

Vai vēlies sajust skaitļu plūstošo enerģiju un palīdzēt tos koordinēt? Tad šī komanda Tev var būt īstā vieta! Šī komanda analizē uzņēmuma finanšu pārskatus, prognozē nākotnes izmaksas un pārliecinās, ka uzņēmums ievēro Vispārīgo datu aizsardzības noteikumu (VDAR) prasības.

IT komanda   

IT komanda ir kluss un bieži vien nemanāms dalībnieks, bez kura Pepco komanda ikdienā nevarētu iztikt. Viņi ir tie, kas rūpējas par visiem - gan biroja, gan veikalu darbiniekiem - neatkarīgi no tā, vai Tavs klēpjdators ir izgājis no ierindas vai kases aparāts šodien ar Tevi nesadarbojas vai Tev vienkārši nepieciešams uzmundrinājums.

Investīciju komanda  

Ja Tu reizēm aizdomājies par to, kas dara brīnumus, lai izveidotu Pepco veikalus, tad atbilde slēpjas Investīciju komandā. Tieši viņi rūpējas par visiem celtniecības darbiem, uzstādīšanu un vēlāk veikalu uzturēšanu. Viņi var Tevi iepazīstināt ar telpu sagatavošanas procesu no A līdz Z.

Nomas un Paplašināšanās komanda      

Kā būtu, ja googlēšanas vietā Tu patiesībā meklētu vietas, kur atvērt Pepco veikalus? Paplašināšanās bruņinieki ir tie, kas to dara mūsu Pepco komandā, un vēl daudz vairāk. Šeit Tu vari iegremdēties uz detaļām orientētā un analītiskā nomas dokumentu saskaņošanā, īres izmaksu kontrolē, kā arī pārskatu sagatavošanā. Ja ar to nepietiek, Tu atradīsi daudz iespēju pārsteigumiem veikalu atvēršanas procesā vai ikdienas dzīvē veikalā.

Mārketinga komanda      

Vai esi pamanījis Pepco televīzijā, Facebook vai Instagram vidē? Tas nenotiktu bez mūsu mārketinga komandas ziņas! Visas Pepco reklāmas aktivitātes, kuras Tu redzi, ir viņu paveiktā burvība. Šeit Tu vari nobaudīt, ko patiesībā nozīmē būt daļai no mārketinga lielā starptautiskā mazumtirdzniecības uzņēmumā.

Vizuālās tirdzniecības komanda      

Šī fantastiskā sajūta, apmeklējot veikalu, ir Vizuālo merčendaizeru darbs. Viņi rūpējas, lai visi veikalu produkti būtu stratēģiski un estētiski izvietoti. Visas šīs sīkās detaļas tiek veidotas, lai klientu pieredze būtu patīkama no pirmā soļa mūsu veikalos.

KĻŪSTI PAR MŪSU VEIKSMES DAĻU!

IETEKMĒ

ar komandu risinot reālu biznesa lietu

SATIEC LĪDERUS

un sāc veidot savu profesionālo tīklu no pirmās dienas

SAŅEM ATBALSTU

no lieliskiem Pepco mentoriem

UZTICIES UN KONCENTRĒJIES

saņem atalgojumu par savu darbu, prakse ir apmaksāta

VIENKĀRŠI IZBAUDI

savus 2 vasaras mēnešus Jūlijā – Augustā 2022

PIESAKIES

sazinies ar mums: vakances@pepco.eu

Lūk, ko par programmu saka iepriekšējie praktikanti:

Lāsma 

Mana pieredze Pepco kā praktikantei bija pārsteidzoša! Man bija iespēja strādāt lielā uzņēmumā ar lieliskiem cilvēkiem, ar kuriem es uzturēšu sakarus. Šī programma man ir iemācījusi, kā labāk rīkoties un komunicēt ar cilvēkiem, un ka viss ir iespējams, ja Tu to pietiekami vēlies.

Karolina 

Pepco prakses programma ir bijusi lieliska pieredze, kopš es pievienojos ļoti patīkamai un atbalstošai komandai, izmēģināju dažādas personāla vadības jomas un uzzināju daudz jauna. Tāpat man bija iespēja izkāpt no savas komforta zonas, lai sazinātos ar dažādiem cilvēkiem neatkarīgi no tā, vai tas notika, izmantojot e-pastu, tālruņa zvanus, reālās dzīves tikšanās vai veikala apmeklējumu laikā. Noteikti varu teikt, ka šī programma man ir palīdzējusi iegūt drosmi, iemācīties labāk pārvaldīt savu laiku un saprast, ka HR ir mana vēlamā karjera. Tas viss kopumā palīdzēja man augt kā personībai.

Rugilė 

Es priecājos, ka uzzināju daudz jauna par iekšējiem procesiem, kas notiek Pepco. Noteikti jūtos pateicīga šim uzņēmumam, ka man bija iespēja produktīvi pavadīt savu vasaru un uzzināt vairāk par to, kā darbojas liels un veiksmīgs uzņēmums. Pēc šīs prakses es beidzot saprotu, kāda darba vieta man būtu piemērota un vēlama.

Gabrielė 

Šī prakse bija patīkams pārsteigums. Viss, ko es pieredzēju Pepco, pilnībā mainīja manu izpratni par uzņēmumu un palīdzēja apgūt jaunas prasmes, kas man noderēs nākotnē. Komanda, ar kuru es strādāju, pacēla latiņu visos iespējamos veidos. Secināums par praksi: tie bija divi mēneši pastāvīgas izaugsmes.

Anna Marija 

Šīs prakses laikā man bija iespēja iegūt praktisku pieredzi par to, ko nozīmē darbs lielā, strauji augošā un strauji augošā uzņēmumā. Es domāju, ka prasmes, kas visvairāk uzlabojās Pepco laikā, ir komunikācija, problēmu risināšana, sava darba organizēšana un komandas darbs. Man bija iespēja dalīties savās idejās, un mans viedoklis vienmēr tika uzklausīts, neskatoties uz to, ka biju prkatikants. Esmu pateicīga par šo iespēju un visiem jaukajiem cilvēkiem, kurus satiku Pepco laikā!

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.