Rotaļlietas -50% otrajam, lētākajam produktam / akcija ilgst no 15.05. līdz 02.06. / Informācija par akciju

Iecienītās preces

Mans veikals

0

Reklamācija

Dlatego nasz proces rozpatrywania reklamacji jest łatwy i szybki. Kupując towar w sklepach Pepco, zawsze możesz zgłosić reklamację w ciągu 2 lat, jeśli w tym czasie stwierdziłeś wady jakościowe zakupionego towaru.

Гаранция за връщане на парите

Procedura reklamacyjna w Pepco

Wystarczy udać się do jednego ze sklepów Pepco, gdzie można wypełnić formularz reklamacyjny dostępny przy kasie. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą wadliwy produkt wraz z dowodem zakupu – paragonem, wyciągiem bankowym lub świadkiem potwierdzającym zakup towaru w naszym sklepie.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ustawowym terminie 14 dni; powiadomimy Cię telefonicznie, mailowo lub mailowo – według Twojego uznania.

Kā iesniegt sūdzību par preci?

01

Apmeklējiet Pepco veikalu ar bojāto preci un pirkuma čeku

Jums ir 2 gadi laika kopš pirkuma dienas, lai iesniegtu sūdzību jebkurā veikalā. Ņemiet konkrēto preci līdzi, kopā ar pirkuma apliecinājumu – čeku, bankas konta izrakstu – vai ierodieties kopā ar liecinieku, kurš apstiprinās pirkšanas faktu.

02

Aizpildiet sūdzības veidlapu

Palūdziet veidlapu veikala kasierim vai lejupielādējiet no mūsu tīmekļa vietnes. Iesniedziet aizpildīto veidlapu kopā ar bojāto preci apkalpojošajam personālam.

03

Gaidiet lēmumu par iesniegto sūdzību

14 darba dienu laikā pēc sūdzības iesniegšanas datuma mēs jūs informēsim par lēmumu.

04

Saņemiet naudas atmaksu par sūdzībā norādītajām precēm

Pozitīva lēmuma gadījumā, dodieties uz veikalu, kurā iesniedzāt sūdzību, lai saņemtu atpakaļ naudu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Visi mūsu veikali piedāvā naudas atgriešanas garantiju: pircēji 30 dienu laikā var atdot atpakaļ preci, nebojātu un “kā jaunas” stāvoklī kopā ar pirkuma pierādījumu – čeku un neskartu cenas birku. Vairāk informācijas par naudas atgriešanas garantiju atradīsiet šeit.

Jā, preces var atdot atpakaļ jebkurā Pepco veikalā Latvijā. Vairāk varat lasīt šeit.

Preci bez čeka atgriezt nevar. Čeks ir nepieciešams, lai šo preci izņemtu no pārdoto preču reģistra un atkal to reģistrētu kā krājumā esošu preci.

Diemžēl to nevar. Mēs prasām, lai prece veikalā tiktu atdota atpakaļ nebojāta, savā iepakojumā un ar birku, “kā jaunas” preces pārdodamā stāvoklī.

Atpakaļ nevar atdot dažas personiska lietojuma preces. Pilns saraksts ir pieejams ŠEIT.

Kolīdz sūdzība tiek apmierināta vai prece ir atdota atpakaļ, atdodamā nauda maksājumu kartei piesaistītajā kontā jāieskaita 14 dienu laikā pēc sūdzības apmierināšanas vai preces atpakaļatdošanas.

Pepco veikalos iegādāto preču garantijas periods ir 2 gadi. Ja garantijas perioda laikā esat konstatējuši kādus kvalitātes defektus, iesakām iesniegt sūdzību jebkurā veikalā. Vairāk informācijas var atrast ŠEIT.

Mēs pieņemam sūdzības visos Pepco veikalos. Jums tikai jāatnes brāķa prece, jāuzrāda pirkuma apliecinājums (čeks, kartei piesaistītā bankas konta izraksts) vai jāierodas kopā ar liecinieku, kurš apstiprinās pirkšanas faktu, un jāaizpilda sūdzības veidlapa. Mēs izskatīsim jūsu sūdzību likumā noteiktajā 14 dienu termiņā. Vairāk informācijas var atrast ŠEIT.

Ja jūsu sūdzība tika noraidīta un jūs nepieņemat šādu lēmumu, jums ir tiesības šo lēmumu pārsūdzēt Pepco veikalā. Šajā procesā tiek ievēroti tādi paši noteikumi kā parastas sūdzības gadījumā.

Atpakaļatdošanu var veikt 30 dienu laikā pēc pilnas vērtības preces iegādes, ar preces oriģinālo birku un čeku kā pirkuma pierādījumu. Savukārt sūdzību par jebkuru nepilnas vērtības (lietotu) preci pircējam ir tiesības iesniegt 2 gadu laikā pēc iegādes, ja tiek konstatēti kādi kvalitātes defekti. Sūdzības var iesniegt, pamatojoties uz čeku, bankas konta izrakstu vai liecinieka apliecinātu pirkšanas faktu. Gan atpakaļatdošanu, gan sūdzības iesniegšanu var veikt jebkurā Pepco veikalā.

Sūdzības un atsauksmes var iesniegt, izmantojot saziņas veidlapu, kas pieejama mūsu tīmekļa vietnē, un nosūtot ziņu uz adresi: klients.lv@pepco.eu vai – tieši veikalā – aizpildot klientu aptaujas veidlapu, ko pircējam pēc pieprasījuma izsniedz pie kases.

Mūsu kolekcijas

Enerģiska kolekcija mājai

"Eksotiskā terase"

Pavasaris dārzā

Aksesuāri un rotaļlietas

Kāpēc ir vērts iepirkties Pepco?

Mēs esam tuvu Jums

Vairāk nekā 30 veikalu visā valstī.

Vienmēr zemas cenas

Pepco Jūs atradīsiet visu vajadzīgo zemās cenās.

Plaša izvēle

Pepco Jūs atradīsiet plašu preču klāstu sev, ģimenei un mājai.

Pērciet bez bailēm

Jums ir tiesības atgriezt preces 30 dienu laikā jebkurā veikalā valstī.