Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

Spožs stils


Ziemassvētku galdam ir nepieciešams elegants noformējums. Izmanto tam mūsu jaunākās kolekcijas produktus! Sudraba un zelta toņu aksesuāri un izrotātie galda piederumi ikvienam galda klājumam piešķirs maigu mirdzumu. Izcel ģimenes pulcēšanās svarīgumu, izvēloties stilīgas interesantas formas glāzes vai izsmalcinātus svečturus!

Skandināvu stils


Skandināvu stils ideāli atbilst Ziemassvētku vakara galda noformējumam. Mūsu galda piederumi un rotājumi, kas ir ieturēti sarkaniem elementiem papildinātos smilškrāsas un pelēkos toņos, radīs Tavā ēdamistabā burvīgu Ziemassvētku gaisotni. Atceries, ka par nelieli akcenti, tādi kā svečturi vai zvaniņi, var pilnībā mainīt galda klājuma raksturu!