Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

eleganti Ziemassvētki


Krāšņi dekoratīvi aksesuāri, kas patiks ikvienam vizuļu cienītājam. Šajā elegantajā kolekcijā dominē metāliskās krāsas. Apskati to – šeit Tu atradīsi mirdzošu elementu, kas telpā radīs gaismas atspulgus, nenomācot to un nenovēršot uzmanību no skaistās Ziemassvētku eglītes.

Ziemassvētki skandināvu stilā


Skandināvu kolekcija ar atsauci uz dabu pārstāv interjera dizaina minimālisma tendenci, kas dominē jau vairākas sezonas. Rotā savu mājokli ar stilīgiem aksesuāriem un mīkstām tekstilijām apburošos ziemas rakstos! To visu Tu varēsi viegli apvienot ar citiem rotājumiem, jo šīs kolekcijas elementi ir neitrāli, ieturēti sarkanos, pelēkos un smilškrāsas toņos. Maini telpu noformējumu un baudi gaidāmo svētku burvīgo gaisotni!