Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

Dāvā savam bērnam prieku!

PEPCO Tu atradīsi daudz rotaļlietu visu vecumu bērniem, kā arī idejas kopīgai laika pavadīšanai.
Viss, kas Tev jādara – jāraugās PEPCO plauktos pēc vajadzīgās lietas, kas šeit iegādājama… par mazāk, nekā Tev šķiet!

Ļauj savam bērnam īstenot sapņus!

Spēļu klucīši un mazliet iztēles sniegs iespēju paviesoties apburtajā mežā vai baudīt piedzīvojumus lauku saimniecībā. Un kā ar bērniem, kas dod priekšroku slēptuvju izpētei? PEPCO piedāvā daudzas jo daudzas iespējas jaunajiem dārgumu meklētājiem.

Vai zināji, ka labākais risinājums pret garlaicību ir rotaļas brīvā dabā?

Tāpēc PEPCO piedāvā vislabākos piederumus rotaļām, lai bērni varētu visu vasaru jautri pavadīt laiku ārā. Lecambumbas, piepūšamie baseini, basketbola grozi – tā ir tikai daļa no mūsu plašā piedāvājuma.

Vai meklē ko tādu, kas garantēs neaizmirstamu jautrību?

Aromatizētā “Sparkle Girlz” lelle “Feja” būs tieši laikā, bet PEPCO ir atrodamas arī daudzas citas rotaļlietas, ar kurām spēlējoties, laiks paiet nemanot. Izmēģini mūsu ziepju burbuļu gatavotāju, rotaļu automobīļus ar tālvadību un daudz ko citu!

Kādas rotaļlietas būs lieliski piemērotas vasaras braucieniem, neaizņems daudz vietas automobilī un nepalielinās brīvdienu izmaksas?
Tās, ko Tu atradīsi PEPCO veikalā, kopā ar idejām jautrām rotaļām smilškastē, pludmalē, rotaļlaukumā vai brīvdienu izbraucienos.

SKATĪT ARĪ


Augumam no 104-134

Augumam no 128-164

LIETOŠANAS INSTRUKCIJAS