Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

Preces suņiem un kaķiem

Mūsu četrkājainajiem draugiem patīk daudzas lietas - gulēt, ēst, rotaļāties un... mīlēt un lolot savus saimniekus. Tāpēc mēs gribam viņiem nodrošināt vislabākos apstākļus izklaidēm un atpūtai. PEPCO piedāvājumi Tavam pūkainajam mīlulim ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs - plašs piederumu un aksesuāru klāsts, kas noderēs kā mājās, tā pastaigās. Šīs noderīgās lietas pārvērtīs kopīgo laiku jautās rotaļās un piedzīvojumos.

Kopšana

Tīrības uzturēšana mājās, kurā mīt mājdzīvnieks, var būt īsts izaicinājums. Taču ar dažiem noderīgiem piederumiem šis darbs būs krietni vieglāks. Pie mums Tu atradīsi paklājiņus kucēniem, bļodiņu paliktņus, lai barība nesasmērētu grīdu, uzsūcošus pakaišus kaķiem un suku, kas atvieglos kažoka ķemmēšanu un būs piemērota visiem kažoka veidiem. Pateicoties šiem piederumiem, Tava pūkainā mīluļa kopšana būs tīrā bauda.

Piedāvājumā iekļautās preces būs pieejamas noteiktos veikalos, un preču daudzums un pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

Piedāvājums spēkā, kamēr preces ir krājumos.