Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

Noslēpumu dārzā


Meklē jaunākās modes tendences par zemām cenām? Tu esi īstajā vietā! Tās tu atradīsi mūsu jaunajā, romantiskajā kolekcijā. Šajā sezonā dominēs blūzes un kleitas, rotātas ar ziedu rakstiem. Tā ir lieliska izvēle, gan dodoties uz darbu, gan uz ikdienišķu tikšanos ar draugiem. Uzmanību piesaista ne vien raksti, bet arī krāsas. Šajā sezonā galvenais uzsvars tiek likts uz rozā un haki krāsu.

Šeit atradīsi arī:

Pilsētas safari


Mierīga harmonija, no vienas puses, un intensīvi krāsu elementi no otras. Tāda, īsumā, ir jaunā, Āfrikas karsto krāsu iedvesmotā kolekcija. Šīs krāsas ir nodeva dabai – te atradīsi brūnos toņus, maigu smilškrāsu un balto krāsu. Nav aizmirsts arī par šosezon tik populāro piesātināto koraļļu krāsu. Piedāvājumā – sasienamas blūzes, oriģināli krekli, brīva piegriezuma bikses, ērti šorti un sievišķīgi svārki. Visi produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tādiem kā lins, kokvilna un viskoze. Unikālais krāsu salikums, piegriezumi un materiāli padara šos apģērbus ļoti sievišķīgus un piesaista uzmanību.

Šeit atradīsi arī:

Gaiši zilie toņi


Šķiet, ka šī sezona paies zilās noskaņās. PEPCO dominēs vienmēr aktuālā zilā krāsa daudzos modernos toņos. Sievietes, kas vēlas būt mūsdienīgi un ērti tērptas, priecēs moderni savilkumi, tumši zilas svītras un ziedu rotājumi. Džinsa kleitas, viegli krekli un bikses ar ziedu izšuvumiem – tie ir tikai daži no daudziem mūsu piedāvājumā esošajiem apģērbiem.

Šeit atradīsi arī:

MODE VĪRIEŠIEM


Šosezon ļauj mums tevi aizvest piedzīvojumu braucienā pa Teksasu! Jaunajā kolekcijā atradīsi T kreklus ar motociklu apdrukām. Kolekcijā esam iekļāvuši arī rūtainus kreklus, polo kreklus un ērtus šortus, lai tu pats varētu izveidot sev piemērotu, stilīgu, apģērbu kombināciju. Viss ir intensīvās krāsās, tādās kā oranžā, zaļā vai tumši zilā ar dzelteniem akcentiem. Tāpat piedāvājums būs sportiskā stila piekritējiem, iedvesmojoties no tropiskajām Havaju salu pludmalēm. Vīrieši varēs izvēlēties T kreklus, šortus un sporta bikses tumši zilos, sarkanos un pelēkos toņos. Pludmales brīvdienu tēma būs atrodama arī uz krekliem ar īsām piedurknēm. Aloha!

skatīt arī


Pieaugušo apakšveļa

Augumam no 104-134

Atrast veikalu


Jūsu veikals