Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

1. KRŪŠTURIS, balconette stila, piemērots apģērbiem ar dziļu kakla izgriezumu, polsterēts, izmēri: 75A–85D – 4,99 €, 75E–85F – 6,99 €. 2. BIKINI BIKSĪTES, mežģīņu, ar piegriezumu, kas kājām liek izskatīties garākām, izmēri: S–XXL.

1. BODIJS, ar polsterētām bļodiņām, kas skaisti akcentē krūtis, mīkstu mežģīņu, ērts, izmēri: S-XL. 2. HALĀTS, sasienams, ar satīna spīdumu, izmēri: S–XL.

1. APAKŠBIKSES, sievietēm, mežģīņu, izmēri: S–XL, sarkanas – 1,99 € vai melnas – 2,49 €. 2. ŠORTIŅI, sievietēm, mežģīņu, izmēri: S–XXL, melni – 1,99 € vai sarkani – 2,49 €.

1. NAKTSKREKLS, ar satīna spīdumu, ar mežģīņu kakla izgriezumu, izmēri: S–XXL. 2. PIDŽAMA, divdaļīga, ar satīna spīdumu, ar mežģīņu ielaidumiem, izmēri: S-XL.

1. NAKTSKREKLS, 100% vai 98% kokvilnas, ar Mikipeles un Minnijas vai Lēdijas un Klaidoņa apdruku, izmēri: S-XXL. 2. HALĀTS AR KAPUCI, kokvilnas, ar jostu, izmēri: S-XL.

1. BODIJS, ar polsterētām bļodiņām, kas skaisti akcentē krūtis, mīkstu mežģīņu, ērts, izmēri: S-XL. 2. HALĀTS, sasienams, ar satīna spīdumu, izmēri: S–XL.

1. KRŪŠTURIS, balconette stila, piemērots apģērbiem ar dziļu kakla izgriezumu, polsterēts, mežģīņu, izmēri: 75A–85D – 4,99 €, 75E–85F – 6,99 €. 2. APAKŠBIKSES, brazīliešu piegriezuma, mežģīņu, izmēri: S–XXL.

BODIJS, ar dziļu kakla izgriezumu, mīkstu mežģīņu, ērts, izmēri: S-XL.

1. KRŪŠTURIS, bralette stila, ar aizdari priekšpusē, ar skaistu mežģīņu ielaidumu aizmugurē, izmēri: S-XL. 2. APAKŠBIKSES, brazīliešu piegriezuma, mežģīņu, ar tīklauduma ielaidumiem sānos, izmēri: S-XXL.

1. GULĒŠANAS MASKA, mākslīgās kažokādas, sarkana, sirds formas vai rozā, klasiskas formas.

1. ŠORTIŅI, 2 GAB., sievietēm, dažādas krāsas, izmēri: S–XXL. 2. ĪSZEĶES, 3 PĀRI, sievietēm, dažādas krāsas, izmēri: 35–38, 39–42.

PIDŽAMA, vīriešiem, ar Zvaigžņu karu rakstu, izmēri: M–XXL.

BOKSERŠORTI, vīriešiem, dažādi raksti, izmēri: M–XXL.

1. BOKSERŠORTI, vīriešiem, ar Zvaigžņu karu rakstu, izmēri: M–XXL. 2. ZEĶES, vīriešiem, ar Zvaigžņu karu rakstu, izmēri: izmēri: 39–46.

1. BOKSERŠORTI, vīriešiem, dažādas krāsas un raksti, izmēri: M–XXL. 2. ZEĶES, 3 PĀRI, vīriešiem, dažādas krāsas, izmēri: 39–42, 43–46.