Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

IDEĀLA BĒRNISTABA


PEPCO veikalos Tu atradīsi rotājumus un aksesuārus bērnistabai, kas ļoti patiks Taviem bērniem: krāsainus dažādu formu spilvenus, figūriņas, pulksteņus un daudzus citus elementus, kas lieliski papildinās Tava bērna guļamistabas interjeru. Īpaši skolēniem esam sagatavojuši funkcionālas ierīces, kas lieliski noderēs pusaudžu istabā. Kādas tās ir? Pirmkārt jau galda organizatori un piezīmju lapiņu statīvi, kas palīdzēs uzturēt kārtību uz rakstāmgalda. Izvēlies piemērotākos aksesuārus bērna istabai!

PASAKAINA ISTABA!


Pārvērt sava bērna istabu pasaku zemē! Disneja varoņu kolekcijā ir daudzi pledi, lādes, kastes, gaismas rotājumi, krājkasītes un pat modinātājpulksteni - viss vajadzīgais, lai ārpusskolas laiks būtu prieka pilns.