Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

VANNAS ISTABAS AKSESUĀRI


Lai vannasistaba vienmēr izskatītos gaumīgi, ir jāatceras, ka detaļas ir svarīgas. Pepco Jūs atradīsiet plašu funkcionālo vannasistabas aksesuāru klāstu, piemēram, groziņus nelielu piederumu uzglabāšanai, šķidro ziepju dozatorus, ziepju trauciņus, zobu birstu trauciņus un daudz ko citu. Ar PEPCO Jūs varēsiet izgreznot savu vannasistabu pēc savas gaumes un jaunākajām stila tendencēm.

Attēlos redzami produktu klāsta piemēri, bet to pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

Plastmasas grozi

Pītie grozi

Vannasistabas piederumi sākot ar

129

VANNAS ISTABAS TEKSTILS


Tekstila izstrādājumi, piemēram, paklāji, dušas aizkari vai dvieļi ir neatņemama vannas istabas piederumu sastāvdaļa. To patīkami zemās cenas un dažādība ļauj ātri un eleganti mainīt vannas istabas dizainu. PEPCO piedāvā plašu krāsu un modeļu klāstu.

Attēlos redzami produktu klāsta piemēri, bet to pieejamība dažādos veikalos var atšķirties

DUŠAS AIZKARI NO

499

VANNASISTABAS PAKLĀJI

DVIEĻI

SKATĪT ARĪ


uzglabāšana

dzīvojamā istaba

Atrast veikalu


Jūsu veikals