Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

PIEDERUMI


Dzīvojamā istaba ir ikviena mājokļa galvenā vieta. Šeit mēs atpūšamies un pavadām laiku kopā ar savu ģimeni. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai dzīvojamā istaba būtu patīkami iekārtota. Aksesuāriem un to krāsām ir jābūt labi pārdomātiem un saskaņotiem. Mūsu piedāvājumā ir plašs dekoratīvo priekšmetu klāsts, kas izstrādāts pēc jaunākajām dizaina tendencēm.

Attēlos redzami produktu klāsta piemēri, bet to pieejamība dažādos veikalos var atšķirties

PULKSTEŅI

VĀZES

FOTO RĀMJI SĀKOT AR

129

APGAISMOJUMS


Izvēloties apgaismojumu, ir ļoti svarīgi saprast, ko vēlamies ar to panākt. Vai apkārtējā vide ir Jums vissvarīgākā? Vai arī varbūt vēlaties padarīt interjeru mazliet mājīgāku? Mūsu klāstā ir dažādu veidu sveces, svečturi un lampas, kas piešķirs Jūsu interjeram jaunu izskatu un ietaupīs līdzekļus.

Attēlos redzami produktu klāsta piemēri, bet to pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

DEKORATĪVĀS SVECES SĀKOT AR

129

SVEČTURI

LAMPAS

SKATĪT ARĪ


Guļamistaba

tekstils

Atrast veikalu


Jūsu veikals