Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

APAKŠVEĻA MEITENĒM


92–164 CM

Dzīvnieku motīvi, romantiskas rozes, neparastas krāsas? Ērti valkājami apakšveļas komplekti, pidžamas, apakšbikses un zeķes? To visu Tev piedāvā mūsu rudens kolekcija, kas pārbagāta ar dzīvnieku tēliem – lāčiem, pūcēm un lapsām. Neaizmirsti arī par precēm ar saviem iemīļotajiem populāru multfilmu varoņiem – tās Tu atradīsi tikai PEPCO!

APAKŠVEĻA ZĒNIEM


92–164 CM

Rudenī vēlamies Tevi aicināt paviesoties multfilmu pasaulē, kur jaunākie bērni atradīs apģērbus ar saviem iemīļotajiem multfilmu varoņiem. Mūsu veikalos plašā izvēlē ir arī zeķes, bokseršorti un pidžamas zilajos toņos. Dominējošās krāsas ir zaļganzilā un tumši zilā.

skatīt arī


Pieaugušo apakšveļa

Augumam no 134-164 cm

Atrast veikalu


Jūsu veikals