Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

APAKŠVEĻA MEITENĒM


92–164 CM

Lieliski, ja pa rokai ir labākie piedāvājumi! Kā tas ir ar mīļākajiem multiplikāciju varoņiem. To zina ikviena māmiņa, kas PEPCO meklē apakšveļu meitenēm. Tu vari no mūsu produktiem izveidot apakšveļas komplektus ar multfilmu varoņu apdrukām vai arī izvēlēties citādus, bet tikpat modernus rakstus. Šādi salikumi patiks ikvienai meitenei, īpaši, ņemot vērā to, ka PEPCO ir pieejams tik plašs preču kāsts: no zeķēm un apakšbiksēm līdz ērtiem komplektiem, krūšturiem un pidžamām.
Aicinām meitenes uz noslēpumu dārzu! Tā ir īsta izsmalcinātu ziedu rakstu un apburošu trusīšu valstība. Kontrastam pieejama arī sporta kolekcija ar dzīvespriecīgiem uzrakstiem un intensīvām krāsām.

APAKŠVEĻA ZĒNIEM


92–164 CM

Ikviens zēns sapņo vienmēr būt tuvumā savam iemīļotākajam varonim, vai ne tā? Un ikviena māmiņa vēlas piepildīt šo sapni. Mēs, PEPCO, precīzi zinām, cik svarīgs bērniem ir viņu sapņu piepildījums, un tas attiecas arī uz mazākajiem. Tāpēc mēs esam nodrošinājuši, ka jaunajā sezonā mūsu piedāvājumā ir preces ar moderniem multfilmu varoņiem. Kolekcijā ietilpst ērti naktstērpu komplekti, apakšbikses, zeķes, halāti un apakškrekli. Jaunākajiem zēniem mēs esam sagatavojuši arī kolekciju ar haizivju apdrukām. Vecāki zēni var izvēlēties apakšveļu par sporta tēmu, kurā dominē skrituļdēļi, grafiti un tādas krāsas kā pelēkā, melnā, zaļā un baltā vai saulainas tropu un siltas pludmales krāsas, tādas kā zilā, tumši zilā, dzeltenzaļā un oranžā.

skatīt arī


Pieaugušo apakšveļa

Augumam no 134-164 cm

Atrast veikalu


Jūsu veikals