Vairāk par mazāk... katru dienu!

Šajā vietnē ir izmantotas sīkdatnes atbilstoši Sīkdatņu politikai. Sīkdatņu glabāšanas un piekļuves nosacījumus jūs varat mainīt savos pārlūka iestatījumos.

Apģērbi meitenēm


98-128 cm

Jaunajā kolekcijā ir viss, kas varētu patikt jaunai, modernai meitenei. Galvenā produktu līnijas varone ir lama, kas vēlas sadraudzēties ar tavu meitu. Uz apģērba ir daudz un dažādi 3D elementi – pušķi, bumbuļi un izšuvumi. Krāsu varavīksne ir lieliska atbilde drūmajai rudens gaisotnei! Skatienus piesaistošie neona akcenti piešķiļ jauku dzirksti apģērbu baltajai, pelēkajai, zilajai un rozā krāsai. Meitenēm, kas dod priekšroku romantiskajam stilam, piedāvājam pasteļkrāsu paleti: rozā, piparmētru zaļo, pelēko krāsu un smilškrāsu. Uz šo maigo krāsu fona rotaļājas meža dzīvnieki – truši, lapsas un brieži.

Fotoattēliem ir ilustratīva nozīme, un apģērbu pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

Šeit atradīsi arī:

Aksesuārus

Aksesuārus

Aksesuārus

Apģērbi zēniem


98-128 cm

Beidzot ir klāt vēsās dienas un ir laiks tavam zēnam sarūpēt siltus džemperus un ērtas kapučjakas. Mūsu kolekcija sola piedzīvojumus meža dzīvnieku kompānijā un jautrus saukļus. Kolekcijas pamatkrāsas ir dzeltenā, tumši zilā un pelēkā ar zaļiem un ziliem akcentiem.

Otra produktu līnija tevi aizvedīs uz sacīkšu trasi, kur sacentīsies unikāli sportisti – dinozauri. Šeit tu atradīsi arī motosporta motīvus un nebeidzamas emocijas, ko pastiprinās zaigojošas, spilgtas krāsas – zilā, sarkanā un melnā.

Fotoattēliem ir ilustratīva nozīme, un apģērbu pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

skatīt arī


62-92 cm

128-164cm

Atrast veikalu


Jūsu veikals