Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

MODE MEITENĒM UN ZĒNIEM


68–98 CM

Mazajiem piedzīvojumu meklētājiem noteikti patiks dabas un džungļu dzīvnieku iedvesmotā PEPCO kolekcija. Nav aizmirsts arī par supervaroņiem. Drošsirdīga lauva, apburoša zebra, jūras dzīvnieku valstība un burāšanas elementi – tie ir tikai daži piemēri tam, ko bērni atradīs mūsu veikalos. Pateicoties zemūdens valstības tēmai un dominējošajai zilajai krāsai, zēni varēs iejusties jūrnieku lomā. Meitenēm patiks pasteļtoņi un leoparda apdrukas dažādās formās un krāsās. Lielas apdrukas, mirdzumi, bumbuļi un 3D elementi piešķirs neatkārtojamu un oriģinālu izskatu.

Šeit atradīsi arī:

APAKŠVEĻA MAZUĻIEM


68–98 CM

Pavasara un vasaras piedāvājumā – krāsaina apakšveļa meitenēm. Veikalos būs pieejama kolekcija maigos pasteļtoņos ar jaukiem trusīšiem un ziediem. Nākamajos mēnešos šos romantiskos rakstus papildinās augļu un saldējuma apdrukas vasarīgās spilgtās krāsās. Dominējošie augļi būs zemenes, ķirši un arbūzi. Zēniem esam sarūpējuši pilnu jūras valstības kolekciju. Kaut ko noderīgu šeit atradīs arī pirātu fani un mazie bagātību mednieki. Tas viss – gaiši zilos, tumši zilos un sarkanos toņos.

skatīt arī


104-134 cm

134-164cm

Atrast veikalu


Jūsu veikals