Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

MODE MEITENĒM UN ZĒNIEM


68–98 CM

Mazajiem piedzīvojumu meklētājiem noteikti patiks jaunās kolekcijas, kurās koši spēlējas vasaras krāsas, palīdzot iejusties vasaras atmosfērā. Stilīgie modeļi un Meksikas klimats ir tikai daži piemēri tam, kas bērnus sagaida mūsu veikalos. Viņi satiks arī savus iemīļotos supervaroņus. Turklāt, mēs saviem piedāvājumiem esam nodrošinājuši arī atbilstošu kvalitāti – no kokvilnas izgatavotie izstrādājumi nekairina ādu un neizraisa alerģiju. Mēs piedāvājam ne tikai brīnišķīgus bērnu apģērbus, bet arī plašu apģērbu piederumu klāstu, tostarp beisbola un citu veidu cepures un ērtus apavus. Mūsu veikalos atrodams viss, kas vajadzīgs Tavam saulstariņam!

Šeit atradīsi arī:

APAKŠVEĻA MAZUĻIEM


68–98 CM

Pavasara un vasaras piedāvājumā – krāsaina apakšveļa meitenēm. Veikalos būs pieejama kolekcija maigos pasteļtoņos ar jaukiem trusīšiem un ziediem. Nākamajos mēnešos šos romantiskos rakstus papildinās augļu un saldējuma apdrukas vasarīgās spilgtās krāsās. Dominējošie augļi būs zemenes, ķirši un arbūzi. Zēniem esam sarūpējuši pilnu jūras valstības kolekciju. Kaut ko noderīgu šeit atradīs arī pirātu fani un mazie bagātību mednieki. Tas viss – gaiši zilos, tumši zilos un sarkanos toņos.

skatīt arī


104-134 cm

134-164cm

Atrast veikalu


Jūsu veikals