Vairāk par mazāk... katru dienu!

Šajā vietnē ir izmantotas sīkdatnes atbilstoši Sīkdatņu politikai. Sīkdatņu glabāšanas un piekļuves nosacījumus jūs varat mainīt savos pārlūka iestatījumos.

Apģērbi zēniem un meitenēm


62-92 cm

Zēniem domāto preču nodaļas plauktos jautri rotaļājas meža dzīvnieki. Šeit tu pamanīsi lāci un viņa draugus, kā arī jautras apdrukas un dažnedažādas krāsas – gan pelēko, gan zilo un pat oranžo. Otra apģērbu līnija ir ar priecīgiem pūķiem uz dzeltenzaļa, pelēka un zila fona.

Mazajām romantiķēm esam sagatavojuši jauku kolekciju ar meža iemītnieku motīviem uz tumšāka – tumši zila un pieklusināti rozā fona. Mazuļu dzīvi dzirkstošu savukārt padarīs no spīdumiem veidotās dekorācijas. Šeit tu atradīsi produktu līniju ar priecīgu pūču un trušu motīviem. Apģērbi ir ar unikālu piegriezumu un košās krāsās – neona un tumši rozā, baltā un pelēkā.

Fotoattēliem ir ilustratīva nozīme, un apģērbu pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

Šeit atradīsi arī:

Aksesuārus

Aksesuārus

Aksesuārus

Zīdaiņu apakšveļa


Augumam no 56-92 cm

Kolekcijā maziem zēniem tu atradīsi pieklusināti zilos, tumši zilos un pelēkos, kā arī spilgti dzeltenos toņus. Vadošais motīvs ir meža draugi – lācis un citi meža iemītnieki. Viņi būs lieliski tava mazā pētnieka sabiedrotie.

Meitenēm mēs piedāvājam maigi rozā, baltos un smilškrāsas, kā arī košākus tumši zilos toņus ar tumši rozā akcentiem. Arī šai līnijai ir raksturīgi dzīvnieku tēli – peles, kaķi un truši, kā arī citi jauki motīvi.

Šeit tu atradīsi bodjjus, legingus un rāpulīšus, kā arī, protams, neaizstājamus aksesuārus vēsajām dienām – cepures, cimdus un siltas zeķītes.

Fotoattēliem ir ilustratīva nozīme, un apģērbu pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

skatīt arī


98-128 cm

128-164cm

Atrast veikalu


Jūsu veikals