Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

MODE MEITENĒM


134–164 CM

Nedaudz vecākām meitenēm galvenā stila iezīme ir krāsas. Mūsu veikalā ir bagātīgs neona krāsu piedāvājums dažādos rozā, dzeltenos un tirkīza toņos, kas papildināti ar baltu krāsu. Kolekcijas galvenās tēmas pamatā būs jautri zīmējumi, kas sasauksies ar tīņu meitenes iemīļotajām uzkodām. Šeit atradīsi īsākus topiņus, šortus, svārciņus un vieglas kleitas, kas ir ideāli piemērotas vasarai. Šo stilu līdzsvaros nedaudz meitenīgāka līnija, kas uzrunās mazās romantiķes. Tajā apvienots ērts stils un volāni, kas ir šīs sezonas modes kliedziens. Kolekcijā iekļautas arī elegantas saulesbrilles un moderni aksesuāri, piemēram, praktiskas un ietilpīgas gurnu somas.

Šeit atradīsi arī:

MODE ZĒNIEM


134–164 CM

Kaut ko jaunu pusaugu zēniem? Katrā laikā! Tuvojoties vasaras brīvlaikam, mēs skrituļdēli nomainām pret sērfošanas dēli un vai nu ķeram viļņus, vai arī atpūšamies palmu ēnā. Visa kolekcija ir ieturēta tieši šādā pludmales noskaņā. Dominējošās krāsas būs spilgti debeszila un neondzeltena, daudzveidībai papildinātas ar tumši zilu un baltu. Tās nodrošina krāsu saskaņotību, ļaujot viegli apvienot atsevišķus modeļus. Turklāt šajā laikā mūsu veikali sagaidīs pavisam jaunus multfilmas varoņus – Simpsonus.

skatīt arī


68-98 cm

104-134

Atrast veikalu


Jūsu veikals