Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

MODE MEITENĒM


134–164 CM

Tendencēs vecākām meitenēm dominē romantisks stils ar skaistiem tauriņiem. Šeit ir daudzi dažādi ziedu raksti un pasteļkrāsas, tādas kā pieklusināta rozā un maiga gaiši zilā krāsa. Kolekcijā iekļautas dažādu dizainu kleitas un svārki, kā arī stilīgas brilles un moderni aksesuāri, piemēram, praktiskas vidukļa somas.
Vai šeit ir kāda mežonīgo rietumu fane? Viņām noteikti patiks T krekli ar kaktusiem un bikses vai blūzes ar kovboju meitenēm raksturīgajiem pušķiem modernās krāsās – haki, tumši rozā, melnā un pieklusināti dzeltenā.

Šeit atradīsi arī:

MODE ZĒNIEM


134–164 CM

Kaut ko jaunu pusaudžiem? Bet lūdzu! Pirmās apģērbu līnijas apdrukās dominē Āzijas tēma ar tai raksturīgiem tīģeru attēliem. Otrs varonis ir cīnītājs maskēšanās tērpā, kas ir redzams uz T krekliem un biksēm. Svaigumu un vieglumu kolekcijai piešķir spilgti oranža un gaiši zila krāsa.
Šajā kolekcijā kaut ko sev noderīgu atradīs arī jaunie mūzikas un laisku brīvdienu fani. Paķer skrituļdēli, austiņas, un aiziet! Kolekcijas krāsu spektrs ikvienam ļaus izcelties pūlī. Tas ir panākts, pateicoties zilajai un dzeltenajai krāsai ar oranžiem akcentiem.

skatīt arī


68-98 cm

104-134

Atrast veikalu


Jūsu veikals