Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

MODE MEITENĒM


104–134 CM

Ērti, praktiski, brīnumaini krāsaini un ar apburošiem rakstiem. Vai tieši tādiem ir jābūt meiteņu apģērbiem? Gluži mūsu domas! Tāpēc PEPCO radīja divas apģērbu līnijas, kas priecēs pat visprasīgākās mazās modes dāmas. Pirmajā līnijā dominē Parīzes tēmas, tādas kā romantiski ziedi, ķirši un franču suņi. Šī kolekcija ir ieturēta tumši zilā, gaiši rozā, sarkanā un bēšā krāsā. Otrā līnija ir domāta meitenēm, kurām iet pie sirds intensīvas krāsas un kas jau ilgojas pēc brīvdienām. Tajā galvenā vieta ir zilganzaļai, dzeltenzaļai un spilgtai koraļļu krāsai, kā arī tropu dzīvniekiem. Šie raksti ātri piesaistīs uzmanību.

Šeit atradīsi arī:

MODE ZĒNIEM


104–134 CM

Esiet sveicināti, piedzīvojumi? Tieši tā! Pavasaris un vasara ir laiks, kad bērni alkst atklāt pasauli. Tāpēc nav nekas pārsteidzošs, ka PEPCO ir radījis kolekciju mazajiem pētniekiem. Jūras piedzīvojumu entuziastu uzmanību piesaistīs T krekli ar okeāna un jūrniecības tēmas rotājumiem. Kolekcijā ietilpst arī krekli un ērti šorti, kas darināti no mīksta auduma. Priekšplānā ir izvirzījušies dažādi zilās, tumši zilās, sarkanās un dzeltenās krāsas toņi. Piedzīvojumos piedalīsies arī kāda varenjautra komanda – astoņkājis, haizivs un papagailis. Un kā ir ar tiem, kas dod priekšroku sauszemes piedzīvojumiem? Viņi šeit atradīs zilganzaļas, zaļas un dzeltenas krāsas džungļu valstību.

skatīt arī


68-98 cm

134-164cm

Atrast veikalu


Jūsu veikals