Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

MODE MEITENĒM


104–134 CM

Ērti, praktiski, brīnumaini krāsaini un ar burvīgiem rakstiem. Vai tad tādai nav jābūt meiteņu apģērbu kolekcijai? Mēs arī tā domājam! Tieši tādēļ PEPCO izveidoja divas apģērbu līnijas, kas iepriecinās pat pašas prasīgākās mazās modes fanes. Pirmā līnija ir veltīta sulīgu augļu tematikai. Šajā kolekcijā galvenokārt redzama zaļā krāsa, kā arī oranžie un dzeltenie toņi. Un vēl tajā būs iekļautas dažas jautras Minnijas apdrukas. Otra līnija ir veltīta meitenēm, kuras jau tagad ilgojas pēc vasaras brīvdienām. Šajā līnijā dominē tirkīza krāsa, ko akcentē pelēki toņi un nogatavojušos persiku krāsa, kā arī apdrukas, kas atsauc atmiņā visattālākos brīvdienu galamērķus. Šie raksti ātri vien piesaistīs uzmanību.

Šeit atradīsi arī:

MODE ZĒNIEM


104–134 CM

Esat gatavi piedzīvojumiem? Jā! Vasara ir laiks, kad bērni aizrautīgi iepazīst pasauli. Tāpēc nav jābrīnās, ka PEPCO izveidoja kolekciju mazajiem pētniekiem. Lielo viļņu cienītāji tur atradīs okeāna un sērfošanas tematikai veltītus T kreklus, krekliņus bez piedurknēm un šortus. Tajos galvenokārt izmantoti dažādi zilie, dzeltenie un sarkanie toņi. Un kā tad ar tiem, kuri dod priekšroku piedzīvojumiem uz zemes, nevis jūrā? Kolekcijā būs redzami arī savannas dzīvnieki, kurus papildinās dzīvespriecīgi kaktusi. Viņus sagaida sulīga krāsu palete: zaļa, tirkīza un oranža, turklāt neona variantā.

skatīt arī


68-98 cm

134-164cm

Atrast veikalu


Jūsu veikals