Vairāk par mazāk... katru dienu!

Šajā vietnē ir izmantotas sīkdatnes atbilstoši Sīkdatņu politikai. Sīkdatņu glabāšanas un piekļuves nosacījumus jūs varat mainīt savos pārlūka iestatījumos.

Apģērbi sievietēm


Meklē jaunākās modes tendences par zemām cenām? Tās tu atradīsi šeit, PEPCO kolekcijās! Šosezon mēs piedāvājam produktu līniju BLACK, kur visi apģērbi ir tumšos toņos, rotāti ar tādiem motīviem rūtis, mežģīnes un ziedi. Šeit netrūkst arī vienmēr klātesošās klasiskās kleitas, kažokādas vestes, balti krekli un silti interesanta piegriezuma džemperi. Vai meklē ko romantiskāku? Apģērbu līnijā COZY CORNER atradīsi pasteļtoņus, ziedus, džinsus, mīkstus audumus, apģērbus īstām dāmām un nelielu bohēmisku piesitienu. Piedāvājam arī aksesuārus, tādus kā pērles, izšuvumi, un kažokādas aplikācijas un pārliecinošu atbildi aktuālajām tendencēm – skaistām kleitām, T krekliem un jakām.

Fotoattēliem ir ilustratīva nozīme, un apģērbu pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

Šeit atradīsi arī:

Aksesuārus

Aksesuārus

Aksesuārus

Apģērbi vīriešiem


Vīrieši grib būt moderni un vienlaikus justies ērti. PEPCO viņi atradīs daudzus piedāvājumus, kas būs ideāli piemēroti ikvienai situācijai un katram budžetam. Aktuālajā ikdienas apģērbu kolekcijā dominē ikvienam piemērotas krāsas: pelēkā, baltā un melnā, kā arī interesanti zaļie un bordo toņi. Mūsu sortimentā ir viss vajadzīgais gaidāmajām vēsajām dienām: ērti džemperi un siltas kapučjakas. Neesam aizmirsuši arī par eleganto produktu līniju, kas ļaus kungiem baudīt unikālu komfortu pat oficiālākos pasākumos.

Fotoattēliem ir ilustratīva nozīme, un apģērbu pieejamība dažādos veikalos var atšķirties.

skatīt arī


Pieaugušo apakšveļa

Augumam no 98-128

Atrast veikalu


Jūsu veikals