Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

PAR UZŅĒMUMU


Mēs esam Eiropas atlaižu veikalu ķēde, kas piedāvā apģērbus visai ģimenei un mājsaimniecības preces par zemākajām cenām. Esam pieredzējuši dinamisku izaugsmi Polijā jau vairāk nekā 14 gadus. Mēs esam kļuvuši par populārāko bērnu apģērbu tirgotāju un vadošo dekoratīvo priekšmetu piegādātāju. Mūsu panākumu pamatā ir cilvēki un viņu iesaistīšanās.

Mūsu misija


Mēs saviem klientiem nodrošinām vienkāršāko piekļuvi visām precēm, kas tiem ikdienā nepieciešamas, lai apģērbtu savu ģimeni un izgreznotu un iekārtotu savas mājas par zemākajām cenām.

Mūsu vīzija


Mūsu mērķis ir kļūt par lielāko un plašāk zināmo apģērba un mājsaimniecības preču atlaižu zīmolu Eiropā.

Mūsu stratēģija


Mūsu nolūks ir veidot ilgtspējīgu uzņēmumu, koncentrējoties uz trim galvenajām attīstības jomām – mūsu cilvēkiem, mūsu procesiem un mūsu precēm.

PEPCO skaitļi


Vairāk nekā 15 miljoni klientu mēnesī

Vairāk nekā 15 gadu nepārtrauktas izaugsmes

Vairāk nekā 16 000 darbinieku Eiropā

Vairāk nekā 1 700 veikalu Eiropā

Vairāk nekā 500 darbinieku galvenajā birojā Poznaņā

Vairāk nekā 2 500 preču palešu ik dienas tiek piegādātas veikaliem 11 dažādās valstīs

Mūsu sociālā atbildība


Mēs uzņēmumā PEPCO saprotam, ka mūsu dinamiskā izaugsme rada ietekmi uz mūsu pasauli – gan uz apkārtējo vidi, gan sociālā ziņā. Mēs nopietni izturamies pret šo atbildību, tādēļ pieliekam visas pūles, lai neaprobežotos ar mazumtirgotāja pamatlomu, kas saistīta tikai ar pārdošanu.

Mēs esam apņēmušies uzlabot mūsu darbinieku, mūsu klientu un mūsu vietējās sabiedrības dzīves kvalitāti. Mēs apzināmies, ka ceļš uz pilnību nekad nebeidzas, bet mēs esam apņēmības pilni darboties, paturot prātā pašreizējās  paaudzes un nākotnes paaudžu labklājību.  

Mēs ticam, ka nozīmīgas izmaiņas sākas ar šķietami nelielām darbībām, kuras lielā mērogā nodrošina iespaidīgus rezultātus. Mēs PEPCO pieņemam ar uzņēmuma darbību saistītus lēmumus, kuros ir ievērota ietekme uz vidi saistībā ar mūsu dabas resursu izmantošanu un pārstrādes un energoefektivitātes pozitīvo ietekmi.

 

 

Visi PEPCO veikali ir aprīkoti ar LED apgaismojumu.

 

 

Mēs visos mūsu veikalos piedāvājam izlietoto bateriju savākšanas iespēju. Blakus kasēm esam novietojuši konteinerus, kuros klienti var tās izmest.

 

 


Mēs visā veikalu ķēdē šķirojam atkritumus.

 

 

Visi PEPCO pārdotie iepirkumu maisiņi ir no pārstrādātiem plastmasas atkritumiem ražoti ecoLoop maisiņi. Tādējādi, salīdzinot ar tradicionāliem iepirkumu maisiņiem, mēs palīdzam līdz pat 40 % samazināt CO2 emisijas.

 

 

Mūsu autoparka automašīnas atbilst visstingrākajam Eiropas emisiju standartam Euro 6, kas stājās spēkā 2014. gadā.

Mūsu uzņēmumā PEPCO sociālās prioritātes ir cieši saistītas ar bērniem un viņu brīvā laika kvalitātes, viņu attīstības un izglītības uzlabošanu un vienlīdzīgu iespēju dzīvē nodrošināšanu.  Mēs sadarbojamies ar sabiedriskajām labdarības organizācijām, veidojam paši savas jaunas atbalsta programmas un iesaistāmies kā brīvprātīgie. Katrā valstī, kurā darbojamies, mēs uzsākam dažādas bērniem paredzētas iniciatīvas. Visus sabiedrības interesēm veltītos projektus mēs pilnībā finansējam no ienākumiem, kas gūti no iepirkumu maisiņu pārdošanas mūsu veikalos.

VĒSTURE


2019

Bulgārija pievienojas PEPCO ģimenei.

2018

Latvijā un Igaunijā darbojas PEPCO veikali.

2017

Horvātijā, Slovēnijā un Lietuvā darbojas PEPCO veikali.

2016

Mēs esam spējuši dubultot veikalu skaitu mazāk nekā divu gadu laikā un esam atvēruši tūkstošo PEPCO mazumtirdzniecības veikalu.

2015

PEPCO ir veikali Rumānijā un Ungārijā.

2014

Svinam 500. PEPCO veikalu.

od 2013

Tagad klienti var iepirkties PEPCO arī ārpus Polijas – atklājam veikalus Čehijā un Slovākijā

2007

Atklājam 100. PEPCO veikalu.

2004

Tiek atklāti pirmie 14 PEPCO veikali lielajās pilsētās – Poznaņā, Bidgoščā un Gdaņskā.

1999

Ķēdes veikalu biznesa pamatu veidošanas sākums.

Mūsu darbinieki


PEPCO Eiropas ķēdē ir nodarbināti vairāk nekā 16 000 cilvēku, 500 no tiem galvenajā birojā Poznaņā un 500 cilvēku – Izplatīšanas centrā.  Pie mums joprojām strādā cilvēki, kas sāka attīstīt mūsu uzņēmumu 1999. gadā. Neraugoties uz plaša mēroga operācijām, šis ir viens no iemesliem, kāpēc mēs esam spējuši saglabāt atvērtu un ģimenisku vidi.