Vairāk par mazāk... katru dienu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

PAR UZŅĒMUMU


Mēs esam Eiropas atlaižu veikalu ķēde, kas piedāvā apģērbus visai ģimenei un mājsaimniecības preces par zemākajām cenām. Esam pieredzējuši dinamisku izaugsmi Polijā jau vairāk nekā 14 gadus. Mēs esam kļuvuši par populārāko bērnu apģērbu tirgotāju un vadošo dekoratīvo priekšmetu piegādātāju. Mūsu panākumu pamatā ir cilvēki un viņu iesaistīšanās.

Mūsu misija


Mēs saviem klientiem nodrošinām vienkāršāko piekļuvi visām precēm, kas tiem ikdienā nepieciešamas, lai apģērbtu savu ģimeni un izgreznotu un iekārtotu savas mājas par zemākajām cenām.

Mūsu vīzija


Mūsu mērķis ir kļūt par lielāko un plašāk zināmo apģērba un mājsaimniecības preču atlaižu zīmolu Eiropā.

Mūsu stratēģija


Mūsu nolūks ir veidot ilgtspējīgu uzņēmumu, koncentrējoties uz trim galvenajām attīstības jomām – mūsu cilvēkiem, mūsu procesiem un mūsu precēm.

PEPCO skaitļi


Vairāk nekā 12 miljoni klientu mēnesī

Vairāk nekā 14 gadu nepārtrauktas izaugsmes

Vairāk nekā 12 000 darbinieku Eiropā

Vairāk nekā 1 300 veikalu Eiropā

Vairāk nekā 500 darbinieku galvenajā birojā Poznaņā

Vairāk nekā 1200 preču palešu ik dienas tiek piegādātas veikaliem 8 dažādās valstīs

VĒSTURE


2017

Horvātijā, Slovēnijā un Lietuvā darbojas PEPCO veikali

2016

Mēs esam spējuši dubultot veikalu skaitu mazāk nekā divu gadu laikā un esam atvēruši tūkstošo PEPCO mazumtirdzniecības veikalu.

2015

PEPCO ir veikali Rumānijā un Ungārijā.

2014

Svinam 500. PEPCO veikalu.

od 2013

Tagad klienti var iepirkties PEPCO arī ārpus Polijas – atklājam veikalus Čehijā un Slovākijā

2007

Atklājam 100. PEPCO veikalu.

2004

Tiek atklāti pirmie 14 PEPCO veikali lielajās pilsētās – Poznaņā, Bidgoščā un Gdaņskā.

1999

Ķēdes veikalu biznesa pamatu veidošanas sākums.

Mūsu darbinieki


PEPCO Eiropas ķēdē ir nodarbināti vairāk nekā 12 000 cilvēku, 450  no tiem galvenajā birojā Poznaņā un 400 cilvēku – Izplatīšanas centrā.  Pie mums joprojām strādā cilvēki, kas sāka attīstīt mūsu uzņēmumu 1999. gadā. Neraugoties uz plaša mēroga operācijām, šis ir viens no iemesliem, kāpēc mēs esam spējuši saglabāt atvērtu un ģimenisku vidi. 

KORPORATĪVĀ SOCIĀLĀ ATBILDĪBA


 

MŪSU BRĪVPRĀTĪGAIS UN LABDARĪBAS DARBS


 

PEPCO mēs visi saprotam un augstu vērtējam ģimenes vērtības, attiecamies viens pret otru ar cieņu, komunicējam atklāti un tajā pašā laikā iesaistāmies palīdzības sniegšanā. PEPCO darbinieki piedalās labdarības projektos un darbojas kā brīvprātīgie, lai palīdzētu tiem, kam tas visvairāk nepieciešams. Jau gadiem ilgi mēs atbalstām “Szlachetna Paczka” akciju, kas ir “PEPCO pomaga pełną PACZKĄ” projekts, sagatavojot Ziemassvētku dāvanas visā Polijā. Vasarā mūsu brīvprātīgie piedalās “Poznań Uzņēmumu skrējienā” un vāc līdzekļus Jasiek Mela fonda atbalstam.