Mans veikals
LOADER
Izvēlne
Preces
Dārgie klienti, No 15. novembra būs atvērti visi PEPCO veikali. Visi veikali strādās darba dienās. Brīvdienās un svētku dienās strādās tikai veikali ar ārējām ieejām.
5
Glezna
uz audekla, rāmī,
izmērs: 40 x 50 cm
9
Aizkari
samta, vienkrāsaini,
izmērs: 140 x 260 cm
2
50
Spilvena pārvalks
ar apdruku,
izmērs: 40 x 40 cm
6
Pleds
ar apdruku,
izmērs: 130 x 170 cm

Ziedu pārpilnība

Sapņo par ceļošanu laikā, lai atgrieztos 20. gadsimta sākumā un piedzīvotu šo gadu eleganci? Vari to izdarīt, neizejot no mājas, ja izvēlēsies interjera dekorāciju kolekcijas “Ziedu pārpilnība” preces.

Tās vadmotīvs ir gleznoti peoniju ziedi, rozā pasteļtoņi un zelta krāsas elementi. Šo iezīmju apvienojums radīs tavās mājās unikālu retro gaisotni.

Kolekcijā ir iekļauti tādi aksesuāri mājai kā galdauti, sienas un grīdas rotājumi, dekoratīvas aromātiskās sveces un plašs tekstilizstrādājumu klāsts.

7
Vāze
stikla, rievota,
izmērs: ø 12 cm, augstums 20,5 cm
4
Aromatizēta svece
keramikas traukā,
ø 10,5 cm, augstums 8,5 cm
5
Vāze
keramikas, ar reljefu rakstu,
izmērs: ø 10,8 cm, augstums 25 cm
4
Galda celiņš
tekstila, ar ziedu apdruku,
izmērs: 40 x 180 cm
2
Salātu bļoda
porcelāna,
izmērs: ø 14 cm, augstums 8,5 cm
7
Galda piederumu komplekts
24 gab., nerūsējošā tērauda
Šajā piedāvājumā tu atradīsi preces ar ziedu motīviem, kuras var viegli saskaņot vienu ar otru, tā radot savas minikolekcijas.

Šeit redzamie piedāvājumi drīz būs pieejami PEPCO veikalos. Preču daudzums ierobežots. Preču daudzums un klāsts dažādos veikalos var atšķirties. Fotoattēlos redzami preču rakstu piemēri, un tie var nedaudz atšķirties no reālajiem rakstiem.

Jums varētu patikt arī