Mans veikals
LOADER
Izvēlne
Preces
Dārgie klienti, Visi Pepco veikali Latvijā ir atvērti darba dienās, brīvdienās un svētku dienās.
30
Pufs
ar mīkstu pārklāju,
56 x 49 x 33 cm
7
Spilvens
ar reljefu kokvilnas spilvena pārvalku,
35 x 50 cm

“Visur ir labi, bet nekur nav tik labi kā mansardā”

Mēs atradām veidu, kā radīt loft stilu, un mēs zinām, kā gudri apvienot vienkāršību ar dizainu.

Mūsu jaunajā kolekcijā tu atradīsi izmeklētus aksesuārus, ar kuriem var pārveidot jebkuru interjeru. Industriālā noskaņa tiek panākta ne tikai ar minimālisma stilā ieturētām aksesuāru formām, bet arī ar atturīgām krāsām. Dominējošie ir smilškrāsas un pelēkie toņi, ko papildina baltas un brūnas nianses. Melnie akcenti piešķir stilīgu ekspresivitāti, un metāla apdare, pateicoties tās universālajam raksturam, ideāli iederas ikvienā telpā. Pievieno sulīgi zaļus augus, mīkstus spilvenus un koka rāmīšus! Tie vienmēr ir aktuāli, ievieš siltu noskaņu ikvienā interjerā un piešķir tam raksturu. Šoruden mēs liekam akcentu uz minimālismu loft stilā.

Šoruden mēs liekam akcentu uz minimālismu loft stilā.

5
Grozs
augļiem un dārzeņiem,
ø 25 cm
4
Virtuves dēlītis
servēšanai, bambusa,
55,5 x 16 x 1,5 cm

“Dienu vislabāk ir sākt virtuvē ar saviem mīļajiem”

Gribi labi sākt dienu? Mēs zinām, kā to izdarīt. Pagatavo kafiju jaukā un praktiskā kannā vai izvēlies krūzi ar sietiņu un uzlej tajā savu iecienītāko tēju.

Mūsu veikalos tu atradīsi daudz aksesuāru, kuru mūsdienīgums un vienkāršība tev ļaus no rīta radīt jauku noskaņu un vienlaikus virtuvē ieviest industriālu stilu. Turklāt šie aksesuāri ir arī skaisti – aplūko nerūsējošā tērauda nažus elegantā melnā statīvā! Tev nav augļu un dārzeņu trauka? Mēs esam tev sarūpējuši iespaidīgus piedāvājumus modernisma stilā. Loft interjeram ir raksturīgi arī koka elementi. Tos tu pamanīsi virtuves piederumos ar bambusa apdari un traukos ar koka vākiem. Mēs garantējam, ka ar šo kolekciju tava virtuve izskatīsies aktuāla un mūsdienīga un uz koka dēlīša pasniegtie sieri un uzkodas raisīs visos apetīti.

2
50
Paliktnis
metāla,
20 x 20 cm
1
50
Caurduris
ar rokturiem,
ø 7 cm
1
50
Caurduru komplekts
ar rokturiem,
ø 3,5 cm un ø 4,5 cm
3
Bļoda
nerūsējošā tērauda,
ø 24 cm
6
Virtuves dēlītis
bambusa,
44,8 x 34 cm
12
Maizes kaste
metāla, ar bambusa vāku,
33 x 21 x 16 cm

“Atpūties savā mansarda SPA”

Tu vari izvēlēties aksesuārus loft stilā un vienlaikus panākt atmosfēriska mājas SPA efektu. Noslēpums ir detaļās un piesātināti melnajā krāsā.

Izvēlies šķidro ziepju dozatoru, trauku vates plāksnītēm  un metāla spoguli šajā krāsā, un tava vannasistaba iegūs modernu, industriālu izskatu.

2
50
Dozators
šķidrajām ziepēm,
8 x 8 x 8 cm
5
Grozs
metāla,
29 x 22 x 12.5 cm
7
Vannasistabas spogulis
stāvošs,
18,5 x 9,5 x 20 cm
10
Dvieļu pakaramais
stāvošs,
58 x 31 x 92 cm
7
100% kokvilnas paklājiņš
vannasistabai,
50 x 80 cm
25
Vannasistabas plauktiņš ar groziem
ar auduma groziem,
44 x 34 x 95,5 cm

Mājas SPA efektu var panākt ar dažiem elementiem. Izvēlies, piemēram, bambusa grozus un mīkstus, biezus paklājiņus, kas ne tikai sasildīs interjeru, bet arī radīs vajadzīgo noskaņu. Moderns vannasistabas pakaramais piešķirs interjeram ekspresiju, un tas līdzināsies greznai viesnīcai.

Vai tas izklausās industriāli un mājīgi? Ideāli!


Šeit redzamie piedāvājumi drīz būs pieejami PEPCO veikalos. Preču daudzums ierobežots. Preču daudzums un klāsts dažādos veikalos var atšķirties. Fotoattēlos redzami preču rakstu piemēri, un tie var nedaudz atšķirties no reālajiem rakstiem.

Jums varētu patikt arī