Mans veikals
LOADER
Izvēlne
Preces
No 21. Octobra PEPCO veikali uz laiku ir slēgti.

Jaunajā kolekcijā tu atradīsi ērtas un siltas jakas, vienmēr aktuālās džinsa kleitas un plašā klāstā modernu krāsu blūzes un džemperus. Sieviešu apģērbu rudens līnija tika radīta tā, lai ikviena no mums varētu izveidot sev ideāli piemērotu komplektu.

Dažkārt ir vajadzīgs pavisam nedaudz, lai sajustos īpaši. Klasisks adīts džemperis kopā ar kokvilnas blūzi ir pārbaudīta rudens stila recepte.

Klasiski apģērbi vienmēr ir modē. Kolekcijā ir modernu klasisko krāsu žakešu jauni modeļi, brīva piegriezuma krekli un sportiskas jakas ar kapuci – viss nepieciešamais ikdienai.
Saskaņo šķietami nesaderīgas lietas, piem., pie T krekla un džinsiem velc augstpapēžu kurpes. Tādējādi tu panāksi svinīgāku izskatu.

Kolekcijā ir gaisīgi krekli, ērtas bikses un jakas ar kapuci, kas ideāli piestāvēs jebkuram augumam.

Saskaņo un kombinē! Piemēram, ērtu sporta kreklu ar džinsiem vai elegantu džemperi ar legingiem. Tas gandrīz vienmēr garantē oriģinālu stilu.
Saskaņotas blūzes un zīmuļsvārki ir sievišķīgas elegances esence. Eleganti svārki vislabāk izskatās kopā ar gaisīgu pasteļkrāsas blūzi vai kreklu. Apskati un pamēģini!

Šeit redzamie piedāvājumi drīz būs pieejami PEPCO veikalos. Preču daudzums ierobežots. Preču daudzums un klāsts dažādos veikalos var atšķirties. Fotoattēlos redzami preču rakstu piemēri, un tie var nedaudz atšķirties no reālajiem rakstiem.

Jums varētu patikt arī