Kļūstiet par mūsu veiksmes daļu!

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mārketingu un statistiku saistītiem mērķiem, lai mūsu piedāvājumu piemērotu jūsu vajadzībām. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus pārlūka iestatījumus, piekrītot saņemt noteiktas mūsu sīkdatnes vai atsakoties no to saņemšanas. Ja vien jūs nemainīsiet savus noklusējuma iestatījumus, mēs jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī u.c.) glabāsim sīkdatnes un piekļūsim tām augšminētajiem mērķiem. Papildu informāciju lūdzu skatīt mūsu privātuma politikā.

Uzziniet vairāk par mums


Mēs esam starptautisks uzņēmums, kas darbojas Polijā un Eiropā. Kopš pašiem darbības pirmsākumiem PEPCO ir saistīts ar Poznaņu – šajā pilsētā atrodas uzņēmuma Polijas un Eiropas galvenais birojs.  Mēs nodarbinām vairāk nekā 12 000 cilvēku, vadām vairāk nekā 700 veikalus Polijā un vairāk nekā 1300 veikalus citās Eiropas valstīs. Katru mēnesi mūsu veikalus apmeklē vairāk nekā 12 miljoni klientu, kas iegādājas apģērbu visai ģimenei un mājsaimniecības preces par zemākajām cenām. Mūsu panākumu pamatā ir cilvēki un viņu iesaistīšanās.

Mūsu vērtības


Tās palīdz mums noteikt virzienu, kam sekot ikdienas darbā.

Mums ir svarīga attīstība


Mums ir loti svarīga mūsu darbinieku profesionālā pilnveidošanās. Mēs viņus atbalstām katrā karjeras posmā. Mēs piedāvājam unikālu apmācību programmu, kas ir pielāgota dažādu amatu vajadzībām, lai nodrošinātu regulāru profesionālo pilnveidošanos un jaunu iemaņu apguvi. Katrs jaunais darbinieks tiek apmācīts, kā tikt galā ar jaunajiem darba uzdevumiem. Mūsu apmācību sistēma iekļauj apmācību praksi veikalā, piedalīšanos PEPCO akadēmijā, apmācības vadītājiem un speciālistiem, kā arī angļu valodas kursus. Mēs nodrošinām profesionālo izaugsmi dažādās jomās.

Mēs atbalstām savus darbiniekus katrā viņu profesionālās pilnveidošanās posmā, nodrošinot nepārtrauktu attīstību. 

Pēc darbalaika


Mēs kopā atzīmējam mazus un lielus panākumus, kopā svinam svētkus un piedalāmies brīvprātīgo projektos. Mēs satiekamies pēc darba arī tāpēc, ka atmosfēra PEPCO ir ļoti patīkama un piemērota jaunu draudzību veidošanai. Pirms Ziemassvētkiem mēs piedalāmies Szlachetna Paczka projektā Polijā. Mēs arī labprāt atbalstām mūsu darbinieku iniciatīvas pēc darbalaika. 

Pievienojieties mums!

Uzziniet par jaunākajiem darba piedāvājumiem PEPCO!